e-Crafter

Volkswagen e-Crafter

Skladové vozy   Konfigurátor   Technická data

Elektrický. Praktický. Inovativní. Budoucnost užitkových vozů.

Nová doba si žádá nová řešení. To platí zejména pro stále rostoucí požadavky na dopravu zboží v městském prostředí. S novým modelem e-Crafter z rodiny užitkových vozů Volkswagen mají kurýrní služby, doručovatelé expresních a balíkových zásilek nyní k dispozici první čistě elektrický automobil, který již dnes úspěšně zvládá požadavky budoucnosti – a to bez omezení objemu nákladového prostoru. Crafter budoucnosti tak splňuje přesně to, co od něj očekáváte.

Nabíjet můžete, kde chcete a jak chcete

Díky kombinovanému nabíjecímu systému CCS (Combined Charging System) je lithium-Ion baterii možné nabíjet jak stejnosměrným, tak i střídavým proudem. Nabíjení je tak možné jak z veřejných CCS rychlonabíjecích stanic, tak i vlastních firemních wallboxů.

Pokrokový pohon, velký nákladový prostor

Díky instalaci lithium-ion baterie a systému jejího řízení pod podlahou vozu zůstal u vozu e-Crafter nezměněný objem nákladového prostoru až 10,7 m³ s výškou až 1 861 mm (ve srovnání s modelem Crafter s konvenčním pohonem). E-Crafter může být na přání vybaven lištami pro uchycení nákladu a univerzální podlahou a nabízí obvyklou variabilitu. Představuje tak dokonalou základnu pro Vaše individuální přestavby a nástavby.

Zvládnout téměř každou situaci s jistotou – díky asistenčním systémům

E-Crafter je sériově vybaven mnoha asistenčními systémy a je tak v každodenním provozu Vaší oporou. Díky tomu se dostanete komfortně a bez stresu do cíle.
Mezi asistenční systémy patří např. Systém kontroly odstupu „Front Assist“ s funkcí nouzového brzdění City BrakeParkpilot s aktivní ochranou boků vozidlaAsistent pro udržování vozu v jízdním pruhu „Lane Assist“ nebo Asistent pro kompenzaci bočního větru.

Pro více informací nás kontaktujte

Zbyněk Korejtko

Zbyněk Korejtko

prodejce užitkových vozů

zbynek.korejtko@autocentrum.cz