Grand California

Grand California

California je již po desetiletí ztělesněním této svobody. Její větší sourozenec – nová Grand California – nabízí ještě větší nezávislost. S ní máte vždy k dispozici svou plně vybavenou domácí kuchyň, obývací pokoj, ložnici i koupelnu. Kromě velké spací zóny v zadní části vozidla nabízí také lůžko pod střechou, která je panoramatická. Nově vyvinutá vysoká střecha byla aerodynamicky optimalizována, aby se zabránilo zvýšení spotřeby paliva. Dalším výrazným prvkem je dvoubarevné lakování karoserie. 

Nová Grand California bude uvedena na trh v druhé polovině roku 2019 a obohatí tak tento automobilový segment o jeden z nejmodernějších cestovních automobilů současnosti.

Pět místností, které tvoří jeden GRAND DOMOV

Přirozené světlo vpouští dovnitř výklopná kempinková okna vzadu i po stranách a velká střešní okna nad dvojitým lůžkem v zadní části a nad obytnou zónou. Další součástí výbavy jsou kromě kuchyňského koutu a prostorné koupelny také praktické detaily, jako je venkovní osvětlení nad posuvnými dveřmi. Život při kempování zpříjemňuje rovněž sériově dodávaná přípojka pro venkovní sprchu (s nastavitelnou teplotou vody) v zadní části vozidla. Elektricky výsuvné schůdky pod posuvnými dveřmi usnadňují nastupování a vystupování. 
Model Grand California je vybaven otočnými samostatnými sedadly vpředu a spojitými sedadly pro dvě osoby v obytné zóně. Velký jídelní stůl nabízí dostatek místa pro stolování čtyř osob. Kuchyň je vybavena výsuvnou chladničkou o objemu 70 litrů včetně mrazicího boxu (přístupná i zvenku posuvnými dveřmi), plynovým sporákem se dvěma hořáky, kuchyňským dřezem a různými zásuvkami a sklopnými odkládacími schránkami.

Grand California je vůz s mnoha asistenčními, komfortními, informačními a zábavními systémy. Mezi asistenční systémy patří mj. systém pro detekci překážek před vozidlem "Front Assist" s funkcí nouzového brzdění City, asistent pro couvání z parkovacího místa "Rear Traffic Alert", parkpilot s aktivní ochranou boků vozu, adaptivní tempomat ACC (automatické udržování bezpečné vzdálenosti od vozidla vpředu) a zadní kamera "Rear View".

Grand California ve dvou provedeních

Pro více informací nás kontaktujte

Zbyněk Korejtko

Zbyněk Korejtko

prodejce užitkových vozů

zbynek.korejtko@autocentrum.cz