A3 Sportback

A3 Sportback

Technická data  Skladové vozy  Ceník originálního příslušenství Konfigurátor

Audi A3 Sportback

Model A3 Sportback je vstupní branou do světa vozů Audi. A3 Sportback nabízí několik motorových verzí, které jsou vždy maximálně pružné a dynamické. Benzinový agregát 1.4 TFSI s výkonem 90 kW nabízí svému majiteli dynamičnost a zároveň velkou hospodárnost paliva. Spotřeba tohoto motoru A3 Sportback je 5,6 litrů na sto kilometrů. A3 Sportbacknezapomíná ani na sportovnější motory, které zastupuje 1.8 TFSI 132 kW. Audi A3 Sportbackje vůz, který svým designem a jednoduchostí potěší každého, kdo od svého vozu vyžaduje praktičnost a funkčnost. Díky několika bezpečnostním prvkům zajistí Audi A3 Sportbackstoprocentní jistotu ochrany pro celou posádku.


Audi S3 Sportback

Nové Audi S3 Sportback se nese v ryze sportovním duchu. Oproti předešlé verzi je nové Audi S3 Sportback ještě energičtější a svému řidiči nabídne skvělý jízdní zážitek.

Design nového Audi S3 Sportback zaujme na první pohled. Aerodynamické linie, široký postoj, střešní spoiler a výrazné detaily prezentují sportovního ducha tohoto vozu. V tom se nese i interiér Audi S3 Sportback, ve kterém najdete spoustu designových vychytávek. Kožený multifunkční volant se znakem „S“ zaručí pohodlné ovládání všech funkcí. Na přání lze dodat sportovní sedadla v S provedení, které při jízdě ve voze S3 Sportback poskytují komfortní a bezpečnou oporu.
Jízdní vlastnosti nového Audi S3 Sportback jsou zcela výjimečné. Díky spojení dvouspojkové převodovky S tronic a lehké konstrukce S3 Sportback získáte mimořádnou dynamiku. Při zvolení motoru s výkonem 221 kW a pohonem quattro snadno dosáhnete zrychlení z 0 na 100 km/h ze 4,9 sekund. 

Domluvit předvádějící jízdu

Pokud máte zájem o nezávaznou předváděcí jízdu, dejte nám vědět a my vás obratem velmi rádi kontaktujeme a požadovaný model předvedeme

nebo