A6 Avant

A6 Avant

Skladové vozy  Technická data  Konfigurátor

Mimořádně komfortní prostor pro cestování a funkce vycházející z nejmodernějších digitálních technologií se snoubí s estetikou pravého atleta: nové Audi A6 Avant se stává v každém ohledu vítěznou volbou. Sportovně-elegantní zvenčí a kultivovaně velkorysý uvnitř nabízí nové Audi A6 Avant to nejlepší z digitálního věku a svými inovativními asistenčními systémy řidiče nastavuje nové standardy pro třídu manažerských vozů. Historie se tedy opakuje.

Nesrovnatelná dynamika a nezaměnitelný Avant charakter

Plošší, širší a nižší: ve výrazné tváři nového Audi A6 Avant se na první pohled jasně odráží síla a odhodlání. Zvýrazněné lemy podběhů kol, svažující se střešní linie a šikmo skloněný D-sloupek podtrhují dynamické proporce vozu a přispívají k vytvoření siluety, která nemá obdoby. Aerodynamické vlastnosti vozu vylepšuje sportovní střešní spoiler, pod kterým Vás na zádi upoutá již charakteristická chromovaná dekorativní lišta, která vizuálně spojuje koncová světla. Celkově na Vás zadní část vozu zapůsobí nejen svým sportovním vzhledem, ale i svou nekompromisní prostorností.

Velikost, kterou oceníte

Nekompromisní komfort: optimalizovaný prostorový koncept nového Audi A6 Avant nabízí řidiči i všem členům posádky více prostoru v oblasti nohou, hlavy a ramen, přičemž udělá silný dojem i objemem zavazadlového prostoru. Flexibilitu vnitřního prostoru umocňují samostatně sklopná opěradla zadních sedadel, která jsou dělená v poměru 40:20:40, díky čemuž lze interiér optimálně přizpůsobit Vašim prioritám a potřebám. Nezáleží na tom, zda se vydáváte na rodinnou výpravu za lyžováním nebo se chystáte na delší služební cestu: zavazadlový prostor o objemu od 565 do 1 680 litrů nabízí různé možnosti pro uložení nákladu.

Linie výbavy

V závislosti na přání zákazníka je interiér nového Audi A6 Avant k dispozici v naprosto odlišných podobách. Kromě základní varianty jsou k dispozici další čtyři výbavové linie, z nichž každá má svůj vlastní barevný motiv: Sport, Design, Design selection a sportovní paket S line. Barevné provedení jednotlivých úrovní působí progresivně a současně i elegantně. Materiály, mezi které patří i kůže Valcona a dekorativní panely z matného kartáčovaného hliníku, se mohou pochlubit vysokou kvalitou a precizním zpracováním.

Maximálně pohodlné ovládání nového Audi A6 Avant

Na přání je k dispozici sada dvou displejů rozhraní MMI Touch response s úhlopříčkami 10,1" a 8,6", které jsou elegantně zakomponovány do palubní desky a středové konzole. Digitální rozhraní je na přání možné rozšířit o 12,3" displej přístrojové desky Audi virtual cockpit, který je jinak součástí systému MMI Navigation plus. Díky standardní možnosti individualizace lze vytvořit až sedm uživatelských profilů s nastavením dle priorit konkrétních řidičů. Funkce, které jsou pro řidiče zásadní, lze v rámci nabídky MMI stejně jako u chytrého telefonu uspořádat přetažením na požadované místo. Jedná se o systém, který nabízí flexibilní, pohodlná a především jednoduchá řešení.

Inteligentní technologie

Užívejte si budoucnost již nyní a zde: díky kombinaci perfektně sladěných senzorů, kamer, radarů a ultrazvukových a laserových technologií Vaše Audi A6 Avant rozpozná, v jaké dopravní situaci se nacházíte, a vyhodnotí aktuální jízdní možnosti. Pokud budete chtít, pomůže Vám, a pokud nebude jiná možnost, zasáhne do řízení. Připojte se k nám na naší cestě směrem k autonomnímu řízení, abyste si mohli jeho výhody dopřávat co nejdříve.

Agilnější chování, lepší ovladatelnost a sportovnější charakter

Již ve standardní výbavě si můžete užívat výhody progresivního řízení, které se vyznačuje podmanivou jízdní dynamikou danou sportovní konfigurací řízení, která přispívá k lepší ovladatelnosti a agilitě. To platí dvojnásob v kombinaci s na přání dostupným dynamickým řízením všech kol.

Dynamické řízení všech kol

Sportovní schopnost manévrovat ve spojení s maximální stabilitou: dva protiklady, které jsou sloučeny v na přání dostupném dynamickém řízení všech kol. U přední nápravy mění dynamické řízení kol v závislosti na jízdních podmínkách svůj převod. Při jízdě nízkou rychlostí se zadní kola natáčejí v opačném směru než ta přední, což přispívá k větší agilnosti nového Audi A6 Avant a ke snížení průměru otáčení až o 1,1 metru, což u tohoto téměř 5 metrů dlouhého vozu přispívá k mnohem lepší manévrovatelnosti. Ve středních a vysokých rychlostech se přední i zadní kola natáčí ve stejném směru, čímž se zvyšuje stabilita vozu, která se projevuje například suverénní a plynulou změnou jízdního pruhu ve vysoké rychlosti. Jedná se o řešení, které celé posádce zajistí vyšší bezpečnost i komfort.

Čtyři varianty podvozku

Abyste si mohli vybrat podvozek, který Vám nejvíce vyhovuje, automobilka Audi Vám nabízí hned čtyři varianty: konvenční s ocelovými pružinami, sportovní podvozek, podvozek s adaptivními tlumiči a podvozek se vzduchovým odpružením Adaptive air suspension, který má, jak již název napovídá, rovněž adaptivní tlumiče. Především s poslední variantou se může nové Audi A6 Avant pochlubit vysokým jízdním komfortem, který se nevylučuje se sportovní ovladatelností. Navíc si řidič může prostřednictvím systému Audi drive select vybrat optimální jízdním režim dle svého jízdního stylu a silničních podmínek. Máte chuť spíše na příjemně pohodlnou jízdu nebo dáte přednost sportovní stabilitě? Rozhodnutí je na Vás.

Domluvit předvádějící jízdu

Pokud máte zájem o nezávaznou předváděcí jízdu, dejte nám vědět a my vás obratem velmi rádi kontaktujeme a požadovaný model předvedeme

nebo