A6 Limuzína

A6 Limuzína

Skladové vozy  Technická data  Konfigurátor

Audi A6 Limuzína

Když se design snoubí s efektivitou a sportovní charakter se stylem. Když jdou inovace ruku v ruce s precizním chováním a každá křivka nese notnou dávku elegance. Když se forma skvěle doplňuje s funkcí a nad vším stojí pokrokový přístup. Takové spojení znamená jediné, třída manažerských vozů se může pochlubit novou vůdčí osobností: Audi A6 Limuzínou. Atletičtější než kdykoliv dříve. A suverénní, jak jsme u ní zvyklí. 

Nekompromisní vzhled. A to z každého úhlu pohledu.

Od rozšířené jednodílné masky chladiče Singleframe přes boční přívody vzduchu se sportovním chromovaným dekorem až po úzké světlomety vůz při pohledu zpředu okamžitě jasně vypovídá o svém progresivním charakteru. Ostrá ramenní linie společně s výrazně vyrýsovanými lemy blatníků poukazují na genetickou výbavu quattro. Vnější zpětná zrcátka jsou sportovně usazena v pasové linii dveří. Střešní linie se ve stylu kupé elegantně svažuje k trojrozměrně koncipované zádi vozu, která je přepažena typickou dekorativní lištou v hliníkovém provedení.

Průrazná světla v podmanivém provedení

Na přání dostupné světlomety HD Matrix LED s dynamickými směrovými světly Vám poslouží hned dvěma způsoby. V roli řidiče Vám zajistí optimální osvětlení vozovky, aniž by oslňovaly protijedoucí vozidla, a současně prostřednictvím charakteristických krajních světelných segmentů opticky rozšíří příď limuzíny Audi A6.

Náladové osvětlení

Na přání je k dispozici paket dekorativního osvětlení se zvýrazněním kontur, které podtrhuje fascinující linie interiéru limuzíny A6 a propůjčuje jí jedinečnou atmosféru, ve které se bude celá posádka cítit nadmíru příjemně. Precizní osvětlení kontur zvýrazňuje křivky přístrojové desky, středové konzoly a dalších výrazných prvků interiéru ve 30 rozmanitých barevných odstínech, jejichž intenzitu lze plynule ztlumit.

Inteligentně využitá inteligence

Užívejte si budoucnost tady a teď již nyní a zde: díky kombinaci perfektně sladěných senzorů, kamer a algoritmů Vaše limuzína rozpozná, v jaké dopravní situaci se nacházíte, a vyhodnotí aktuální jízdní možnosti. Pokud budete chtít, pomůže Vám, a v případě nutnosti i pokud nebude jiná možnost, zasáhne do řízení. Připojte se k nám na naší cestě směrem k autonomnímu řízení, abyste si mohli jeho výhody dopřávat co nejdříve.

Vždy o generaci napřed. Již osm generací.

Na cestě k inovacím nás vede vize. Přicházíme s digitalizací, kterou oceníte v praxi. Prostřednictvím našeho konceptu ovládání vozu, hojného využívání online funkcí a široké škály asistenčních systémů řidiče směle hledíme do budoucnosti. To vše proto, abychom Vám nabídli vyšší bezpečnost, větší komfort a nový standard ve třídě luxusních automobilů. To je náš závazek a současně i naše vášeň. A přesně o tom je naše Audi A6 Limuzína osmé generace.


Audi S6 Limuzína

Audi S6 Limuzína má mnoho tváří: může být reprezentativním firemním vozidlem, prestižním rodinným autem nebo prostě elegantním sportovním vozem pro každý den. Díky technologii Audi cylinder on demand ve spojení s permanentním pohonem všech kol quattro se může Audi S6 Limuzína pochlubit inteligentní hnací silou, díky které se na silnici pohybuje s maximální suverenitou.

Svým výrazným a zároveň i elegantním designem představuje Audi S6 Limuzína novou interpretaci sportovního vozu. Mezi nejpřitažlivější prvky patří jednodílná mřížka chladiče Singleframe v provedení S, která je opatřena dvojitými horizontálními chromovanými žebry. Silný výkon je třeba prožívat v silně vybaveném kokpitu. Abyste si mohli užívat ještě větší komfort a vytěžili maximum z informačně-zábavního systému, nabízí Audi S6 Limuzína již ve standardu špičkovou výbavu. Najdete zde například multifunkční, kůží potažený sportovní volant s ovládacími prvky, které Vám umožní bez problémů ovládat audio systém, informační systém řidiče, telefon a navigační systém. 

Výkonný motor V8 TFSI se systémem Audi cylinder on demand a s permanentním pohonem všech kol quattro dodává tomuto vozu na silnici maximálně suverénní výkon. Vynikající dynamika zde jde ruku v ruce s mimořádnou efektivitou. 

Domluvit předvádějící jízdu

Pokud máte zájem o nezávaznou předváděcí jízdu, dejte nám vědět a my vás obratem velmi rádi kontaktujeme a požadovaný model předvedeme

nebo