A7 Sportback

A7 Sportback

Čtyři kruhy. Jedinečná linie.

Nové Audi A7 Sportback

Nezapomenutelné a nezaměnitelné Audi A7. Od ostře pronikavých světlometů s jedinečně působivým světelným podpisem přes hrdě vzpřímenou příď se širokou maskou chladiče Singleframe a atraktivní siluetu kupé až po výrazně plastickou záď působí Audi A7 Sportback jako velvyslanec revolučního designového jazyka, který současně neztrácí své klasické geny quattro. Jedná se o evidentní důkaz toho, že není nutné zcela měnit směr, ale stačí jej jen nově definovat.

Nová definice svobody

Rozhodli jsme se dopřát Vám více velkorysého prostoru. Cestující v zadní části vozu si budou užívat mnohem vyšší komfort, aniž by bylo nutné obětovat objem zavazadlového prostoru. Celé posádce jistě udělá radost na přání dostupné vyhřívání předních a zadních sedadel, která se mohou pochlubit precizním zpracováním ve špičkové výrobní kvalitě.

Vyjádřete svůj styl

Na přání dostupná sada vícebarevného osvětlení interiéru v podobě zvýrazňujících kontur Vám pomůže změnit atmosféru v kabině podle Vaší momentální nálady a dodá interiéru na jedinečnosti a přidané hodnotě. Precizně vedené světelné kontury nejenže zdůrazňují zakřivení palubní desky a design dalších interiérových prvků, ale současně přispívají k pohodlnějšímu nastupování a vystupování po setmění.

Kokpit nové éry

Přehledně uspořádané, hladce integrované a designově sladěné: HD dotykové displeje s úhlopříčkou 10,1" a 8,6" a s vysokým rozlišením, které jsou součástí ovládacího rozhraní MMI High, integrované v palubní desce nabízí optimální dotykovou odezvu a progresivní koncepci ovládání, kterou si tento výjimečný vůz zaslouží. Horní displej slouží k práci s informačně-zábavním systémem, zatímco spodní displej řidiči umožňuje ovládat klimatizaci a komfortní funkce a zadávat text.

 

Domluvit předvádějící jízdu

Pokud máte zájem o nezávaznou předváděcí jízdu, dejte nám vědět a my vás obratem velmi rádi kontaktujeme a požadovaný model předvedeme

nebo