Q3

Q3

Kompaktní a přesto uvnitř prostorné. Přesně tak lze definovat Audi Q3, které se mimo to může pochlubit progresivním designem a sportovními křivkami, které mu dodávají na atraktivitě a zdůrazňují jeho osobitý SUV charakter. Jedná se o městský typ, který se cítí jako doma na každé silnici a cestě. Mezi jeho další přednosti patří síla a hbitost. Za ty v neposlední řadě vděčí nové generaci motorů TDI a TFSI, která nabízí větší výkon a vyšší efektivitu, díky čemuž bude každá Vaše cesta zábavou. 

Silný potenciál

Nová generace motorů pro Audi Q3 nabízí vyšší výkon při vyšší efektivitě přesně tak, jak by to u moderního SUV mělo být. O vynikající trakci a maximální požitek z jízdy se pak postará permanentní pohon všech kol quattro. Audi Q3 může být hnáno vpřed motorem TFSI nebo TDI v rozmezí výkonu od 88 do 162 kW (respektive od 120 do 220 koní). Vzrušující jízdu Vám zajistí benzínový agregát 1.4 TFSI, se kterým zvládne Audi Q3 zrychlit až na 233 km/h, přičemž má k dispozici vysoký točivý moment a inspirativní tažnou sílu. Tato motorizace se navíc může pochlubit systémem Audi cylinder on demand.

Zadní LED světla s dynamickými směrovými světly

Moderní LED technologie světlometů nabízí vynikající osvětlení vozovky. Na přání dostupné LED světlomety Audi díky své barevné teplotě podobající se dennímu světlu nejenže dobře osvětlují silnici, ale současně také méně unavují oči. Za pozornost stojí také LED koncová světla s dynamickými směrovými světly, díky nimž budete na silnici nepřehlédnutelní, přičemž vždy bude jasné, že hodláte změnit směr jízdy.

Domluvit předvádějící jízdu

Pokud máte zájem o nezávaznou předváděcí jízdu, dejte nám vědět a my vás obratem velmi rádi kontaktujeme a požadovaný model předvedeme

nebo