Q5

Q5

Audi Q5

Audi Q5 stvořen téměř do jakéhokoliv terénu

Při navrhování tohoto modelu nebylo nic ponecháno náhodě. Bez ohledu na to, zda se jedná o komfort, styl nebo dynamiku, Vás Audi Q5 od prvního okamžiku přesvědčí o svých mimořádných kvalitách. Jeho atraktivně výrazný vzhled, působivě silný výkon a průkopnické technologie si Vás jednoduše podmaní.

Karoserie modelu Audi Q5 je v každém detailu ovlivněna charakteristickým designovým jazykem modelové řady "Q", který je ztělesněním dynamiky a suverenity. Mezi tyto prvky patří například výrazně vyrýsovaná kapota, střešní linie, která se již od samého začátku mírně svažuje, vnější zpětná zrcátka posazená na ramenní linii a úzce působící boční okna.

Audi Q5 je připraveno prakticky na jakékoliv jízdní podmínky. Díky tomu Vám s přehledem pomůže čelit výzvám, které před Vás bude klást Vaše cesta. Na jeho pohon všech kol quattro s technologií ultra se můžete spolehnout. Toto inteligentní technické řešení určené pro všechny čtyřválcové motory s pohonem quattro propůjčí Vašemu Audi Q5 efektivitu, dynamiku, bezpečnost a nekompromisní trakci.

Jednou z nejsilnějších stránek Audi Q5 je jeho velkorysý vnitřní prostor, se kterým jdou ruku v ruce praktická řešení, jejichž smyslem je usnadnit Vám nakládání a uložení přepravovaných věcí. Po sklopení opěradel zadních sedadel lze kapacitu zavazadlového prostoru rozšířit až na objem 1 550 litrů. Aby se Vám tento příjemně velký zavazadlový prostor dobře nakládal, lze jeho dveře na přání otevřít nejen na dálku, ale také pouhým mávnutím nohou pod zadním nárazníkem. Díky speciálnímu čidlu tak pro otevření kufru vůbec nepotřebujete ruce. Abyste již nikdy nemuseli pokládat svá zavazadla a jiné předměty na zem. 

Domluvit předvádějící jízdu

Pokud máte zájem o nezávaznou předváděcí jízdu, dejte nám vědět a my vás obratem velmi rádi kontaktujeme a požadovaný model předvedeme

nebo