Q7

Q7

Audi Q7

Skutečná velikost nezná hranic

Audi Q7 je výsledkem ambiciózní myšlenky: Nikdy nepřestat být lepší. Je maskulinní, a přesto z něj vyzařuje lehkost. V interiéru nabízí komfort na nejvyšší úrovni. Přináší ještě více volného prostoru pro Vaše představy. Motor 3.0 TDI zajistí zrychlení této "zabalené síly" ve verzi s pěti sedadly z 0 na 100 km/h již od působivé hodnoty 6,3 sekundy. Audi Q7 charakterizují hladké plochy a strohé linie. Ačkoliv má delší rozvor, je kompaktnější než jeho předchůdce. Zvětšila se jak šířka, tak i výška vozu, a ten je tak ještě více maskulinní a výrazný. Jeho nadčasový atletický vzhled umocňuje markantní mřížka chladiče a světlomety LED Matrix, které se dodávají jako výbava na přání.

Ve vývoji nového Audi Q7 se zúročilo 20 let zkušeností s lehkou konstrukcí. Vůz s motorem 3.0 TDI je až o 325 kg lehčí než jeho předchůdce. Způsob lehké konstrukce se projevuje v mnoha detailech Audi Q7, od palubní sítě až po dno ložného prostoru: pro lepší dynamiku a efektivnost. Silný motor 3.0 TFSI disponuje výkonem 245 kW (333 k) a zrychluje Audi Q7 v pětimístném provedení z 0 na 100 km/h již od 6,1 sekundy. Sériový pohon všech kol quattro permanentně přenáší jeho sílu na silnici. A s jedinečným řízením všech kol, které se dodává jako výbava na přání, máte tento vůz v každé situaci ještě lépe pod kontrolou.

Model Audi Q7 je velké, všestranně zaměřené SUV stvořené pro individualisty se sportovním duchem, kterým svým velkorysým prostorem dodá pocit svobody. Ten se ještě více prohloubí výhledem na oblohu skrz volitelné panoramatické skleněné střešní okno, které sahá až ke třetí řadě sedadel. Audio systém Bang & Olufsen Advanced nabízí tu nejlepší kvalitu zvuku, která Vám zprostředkuje zážitek srovnatelný s koncertní síní.


Audi Q7 e-tron quattro

Audi Q7 e-tron quattro je celosvětově první TDI plug-in hybrid s permanentním pohonem všech kol quattro a zároveň první plug-in hybrid s naftovým motorem automobilky Audi. Ze stání zrychlí na 100 km/h během 6,2 vteřin, přičemž spotřebuje pouhých 1,9 l nafty na 100 km. 

Díky kapalinou chlazenému akumulátoru li-ion tvořenému 168 vysoce kvalitními články s kapacitou 17,3 kWh nabízí vůz v čistě elektrickém režimu dojezd 56 kilometrů - a to je další nejlepší výsledek v daném segmentu. V novém Audi Q7 e-tron quattro je integrována nová technologie dvoufázového nabíjení, která umožňuje dobíjet akumulátor při výkonu až 7,2 kW. To znamená, že lze akumulátor v závislosti na infrastruktuře (adekvátně výkonná průmyslová zásuvka) plně nabít během dvou a půl hodiny.

Domluvit předvádějící jízdu

Pokud máte zájem o nezávaznou předváděcí jízdu, dejte nám vědět a my vás obratem velmi rádi kontaktujeme a požadovaný model předvedeme

nebo