Audi a zima? To jde dohromady.

Zimní motoristická sezóna se blíží a kdo je na ni připraven, nebude překvapen.

TEĎ JE SPRÁVNÝ ČAS NA SEZÓNNÍ SERVIS AUDI

  • Sezonní nabídka Audi Service připraví vaše Audi na zimu výhodněji
  • Originální transportní systémy v nových modernějších designech
  • Komplexní služby Audi Pneuservisu a PneuGarance
  • Litr koncentrátu do ostřikovačů za korunu
  • Akce platná do konce února 2022

Prohlédnout akční nabídku Audi >   Objednat na zimní servis online >

S aktuální nabídkou Audi Service a využití zvýhodněných cen vybraných položek Audi originálních dílů® tyto rutinní úkony můžete absolvovat levněji a snáz.

Prémiové vozy Audi nesnesou kompromisy ani pokud jde o servis. Naopak, tato důležitá součást provozu auta dostává další rozměr s náročnými zimními podmínkami. „Zima prověří připravenost vozů Audi naplno. Autorizované servisy Audi si to plně uvědomují a aktuální servisní nabídkou jdou zákazníkům Audi naproti,“ předesílá Jan Špinar, vedoucí divize After Sales společnosti Porsche Česká republika. „Osobně rád jezdím na hory, takže ‚rakev‘ na střechu je pro mě samozřejmostí. Pro letošní rok jsme připravili nejen nové designy střešních boxů, ale také jejich výhodnější ceny,“ vyzdvihuje Špinar jednu z částí aktuální akce Audi Service.

Zvýhodnění transportních systémů ve výši 25 %

Netýká se samozřejmě jen samotných boxů, ale také příčníků. Čtvrtinová sleva znamená fakt, že střešní příčníky pro Audi Q7/A6 Avant/A6 Allroad pořídíte za 6 580 Kč a 405litrový střešní box za 17 190 korun. Ten je uzamykatelný, otevíratelný z obou stran pro komfortnější nakládku a jeho poloha posunutá vpřed umožní snazší přístup do zavazadlového prostoru. Novinku mezi transportními systémy představují střešní boxy Audi v novém designu. Tyto boxy s maximální nosností 75 kg, určené pro lyže a zavazadla, představují elegantní variantu zvýšení přepravní kapacity vozů Audi: ať už v malé (250 l), střední (310 l) či velké variantě, schopné pojmout až 430 litrů zavazadel. Pro všechny provedení je společná vylepšená aerodynamika díky ploššímu, sportovnějšímu vzhledu a černá briliant barva. Tu však můžete nově zvýraznit nalepením ozdobné fólie s logem Audi a přizpůsobit tak box barvě vašeho Audi – nabízí se ledovcově bílá, stříbrná Florett, červená Tango a šedá Daytona. Personifikace a sladění s barvou vašeho vozu tak může být mnohem snazší než dřív.

Zvýhodnění Audi originálních dílů ve výši 10 %

Aby byla zachována precizní funkce vozů Audi, je nutné používat Audi originální díly®. Jejich bezpečnost, optimální funkčnost, přesné zpracování a zejména dlouhá životnost a udržení hodnoty jsou synonymy pro značku Audi. V rámci sezonní nabídky Audi Service jsou vybrané prvky originálních dílů s 10% cenovým zvýhodněním, což v praxi znamená fakt, že kompletní výměna startovací baterie pro SUV Audi Q3 2.0 TDI 103 kW stojí 7 710 Kč a brzdové destičky s kotouči pro zadní nápravu vyjdou na 10 250 Kč.

Když se rozhodnete vyměnit stírátka, což by před zimou měla být samozřejmost, získáte jako bonus litr originálního koncentrátu zimní směsi do ostřikovačů za symbolickou jednu korunu.

S povinností použití zimních pneumatik za daných podmínek v období od listopadu do března se pojí každoroční kolorit přezouvání. Audi Pneuservisy jsou připraveny na komplexní služby v cenách výměny od 900 Kč a speciální nabídkou Audi originálních pneumatik. Ty totiž musí splňovat náročnější měřítka – Audi pneumatiky musí obstát zhruba v 50 zkouškách, aby dostaly speciální označení Audi originální pneumatiky. Nezávislé zkušebny přitom testují v průměru 15 faktorů. Ideální sezonní řešení představují Originální kompletní kola Audi, které autorizovaní partneři Audi nabízejí pro všechny modely: od nejmenšího A1 s 16“ koly až po 23“ rozměr, který obouvá vysokovýkonné sportovní SUV Audi RS Q8. Vybírat lze z předem definovaných kompletů v různých provedeních ráfků osazených pneumatikami špičkových značek Bridgestone, Continental, Goodyear, Michelin či Pirelli, ale i cenově přístupnějších variant jako Hankook nebo Semperit.

Navštivte náš autorizovaný servis Audi včas ať jste připraveni na zimu

Hradec Králové - Bratří Štefanů

Jovan Vasić

Jovan Vasić

vedoucí servisních služeb

jovan.vasic@autocentrum.cz