Car-Net Guide & Inform

Nejezděte už bez připojení k internetu.

Internet v automobilu má pro Volkswagen synonymum "Car-Net". Je to zastřešující název pro mnoho praktických služeb a užitečných aplikací. Paket služeb Car-Net "Guide & Inform"¹ je k dispozici v kombinaci s navigačním systémem "Discover Media". Díky připojení k internetu můžete využívat ta nejaktuálnější data. Vytvoří-li se někde například dopravní zácpa, nebo naopak dojde k jejímu uvolnění, dozvíte se to online v reálném čase. Mimořádně komfortní je také to, že trasa Vaší cesty se automaticky přizpůsobí aktuální situaci.
Car-Net Vám prostřednictvím služby Vyhledávání zvláštních cílů online umožní vyhledat celou řadu zajímavých restaurací. A můžete samozřejmě rychle najít také další zajímavá místa. Ať už se jedná o hotel, čerpací stanici nebo otevřené kino - díky datům na internetu, která jsou permanentně aktualizována, můžete udělat mnoho zajímavých a užitečných objevů.

A díky mobilním službám online "Guide & Inform Plus", jež se dodávají ve spojení s navigačním systémem "Discover Pro" a které můžete využívat po tři roky zdarma, bude Vaše orientace ještě snazší. To proto, že máte přístup k satelitním snímkům a detailním zobrazením z Google Earth®.