Jsme součástí skupiny BARTH

Skupina BARTH pod svým názvem skrývá několik aktivit a působí zejména v Pardubickém a Královéhradeckém kraji.

Mezi ty největší patří společnost Autocentrum BARTH, která je jedním z nejvýznamnějších autorizovaných prodejců a servisů vozů značek VolkswagenŠKODASEATAudi, Kia, Peugeot, Citroën, Opel a FIAT v České republice. Marketingové aktivity zajišťuje reklamní agentura BARTH Reklamka. Součástí skupiny BARTH je i významná půjčovna luxusních obytných vozů BARTH Caravan, a také Motocentrum BARTH, které je autorizovaným prodejcem i servisem motocyklů značky YAMAHA, Aprilia, Moto Guzzi, Vespa, Piaggio a provozuje též moderní Motopůjčovnu. BARTH Rent je velká autopůjčovna. Do našeho portfolia spadá i vlastní závodní motoristický tým BARTH Racing. Skupina BARTH na trhu funguje již od roku 1994, zaměstnává více než 250 nadšených pracovníků a dosahuje ročního obratu přesahujícího 3 miliardy Kč.

Logo Autocentrum BARTH

Autocentrum BARTH

Zaměřuje se na autorizovaný prodej a servis nových, předváděcích a ojetých vozů značek VolkswagenŠKODASEATAudi, Kia, Peugeot, Citroën, Opel a FIAT. Ročně prodá okolo 7.000 vozů. V nabídce má i ojeté vozy certifikovaných programů ŠKODA Plus a Das Welt Auto. Autocentrum BARTH od počátku svého působení získává řadu ocenění za perfektní výsledky a služby jako Nejlepší obchodník s vozy ŠkodaZlatou jehlici - nejvyšší možné ocenění koncernu Volkswagen, kterého může autorizovaný prodejce a servis v ČR dosáhnout v rámci koncernu Volkswagen. Autocentrum disponuje více než 70 pracovními místy v servisech, které jsou vybaveny nejmodernější a špičkovou servisní technikou s vyškolenými pracovníky. Provádí také výměnu a uskladnění pneumatik, výměnu autoskel a měření emisí. Provozuje rovněž dvě vlastní moderní Certifikované lakovny a klempírny, kde likviduje škodní a pojistné události. Havarované vozy odváží vlastní odtahovou službou. Prodává originální díly a příslušenství na vozy VolkswagenŠKODASEATAudi, Kia, Peugeot, Citroën, Opel a FIAT. Pobočky Autocentra BARTH najdete v Pardubicích na Dubině, v Hradci Králové v ulici Bratří Štefanů a Brněnská.


 

Logo BARTH Reklamka

Reklamní agentura BARTH Reklamka

Marketingová a reklamní agentura s certifikací 9001:2008, která nabízí komplexní reklamní služby. Ve vlastnictví společnosti je velké množství vlastních reklamních nosičů. V portfoliu společnosti je nabídka venkovní reklamy (billborady, city-light vitríny, reklama na vozidlech MHD atd.), výroba firemních tiskovin, reklamního textilu, POS materiálů, eventy, sportovní marketing, rozhlasová reklama, direct mailing, grafické studio, online marketing, tvorba corporate identity, merkantilie a mnohé další služby.


 

Logo BARTH Operák

BARTH Operák

Nejširší nabídka operativního leasingu na českém trhu pro právnické i fyzické osoby. Vyberte si z desítek osvědčených vozů ze značek Volkswagen, ŠKODA, Kia, Peugeot, SEAT a Audi. Měsíční splátka je u operativního leasingu daňově uznatelným nákladem. Navíc poskytujeme dodatečné slevy pro velké firmy.


 

Logo Motocentrum BARTH

Motocentrum BARTH

Nabízí autorizovaný prodej a servis motocyklů a skútrů BMW Motorrad a japonské značky YAMAHA, to vše v Pardubicích. Jsme také autorizovaným prodejcem a servisem motocyklů a skútrů značek ApriliaMoto GuzziVespa a Piaggio. V moderním showroomu najdete také širokou nabídku kvalitního značkového moto oblečení, doplňků, přileb a příslušenství. Provozuje rovněž moderní Motopůjčovnu složenou převážně z nových motocyklů a skútrů značky BMW Motorrad, Yamaha, Aprilia, Moto Guzzi, Vespa, Piaggio, Triumph a Ducati. To ocení zcela jistě nejen všichni ti, kteří se rozhodují pro pořízení konkrétního motocyklu, ale i ti, kteří si chtějí splnit svá motorkářská přání či sny. Neboť si z jakéhokoliv důvodu nemohou nebo nechtějí pořizovat vlastní motocykl s ohledem na s ním spojené starosti a náklady. V neposlední řadě je součástí aktivit poskytovaných Motocentrem BARTH v Pardubicích také krytý motobazar s dostatečnou kapacitou pro všechny, kteří se jeho služeb včetně případného výkupu motocyklu, skútru nebo čtyřkolky rozhodnou využít.


 

Logo BARTH Caravan

Půjčovna karavanů BARTH Caravan

Půjčovna luxusních obytných vozů a přívěsů – zažijte dobrodružství. Náš caravan je jen věc k pronájmu, ale zážitky zůstávají navždy Vám. Využijte naši půjčovnu luxusních obytných vozů a přívěsů Buerstner. Skoro všechny obytné vozy a přívěsy jsou zcela nové nebo zánovní, pořízené většinou v roce 2015 - 2017 a jsou pro 4-6 osob (přívěs až pro 7 osob). Aktuálně nabízíme přes 20 vozů a každý má své vlastní jméno. Projeďte si Evropu podle svého a buďte přitom pořád jako doma. Každý den můžete být jinde, ale spát budete ve stejné posteli. Zastavíte si, kde chcete a na jak dlouho chcete, špatnému počasí ujedete.


 

Logo BARTH Rent

Autopůjčovna BARTH Rent

Naše prémiová autopůjčovna BARTH Rent nabízí velice širokou paletu vozů všech segmentů, vozy nižší, střední i vyšší třídy, off-roady, užitková vozidla a minibusy. K dispozici máme přes 120 vozidel. Autopůjčovna BARTH Rent nabízí výběr ze značek ŠKODA, Volkswagen, Audi, SEAT, KIA, Peugeot, FIAT. Pro zákazníky našich servisů nabízíme náhradní vozy za zvýhodněné ceny. Stejně tak máme řešení pro zákazníky, kteří si u nás objednali nový vůz a čekají až přijde z výroby. Pro ně je určen zvýhodněný tarif pronájmu vozu "PRE-DELIVERY", díky kterému zůstanou mobilní do doby, než jim dodáme jejich objednaný vůz.


 

Logo BARTH Racing

Závodní tým BARTH Racing

Závodní tým BARTH Racing vznikl ze zájmu a nadšení party pohodových lidí o motoristický sport. Tým BARTH Racing organizuje účast závodníků na motorkách, čtyřkolkách a v kategorii automobilů (bugy) na nejnáročnějších motoristických závodech v Čechách, po Evropě, ale i ve světě. Náš slogan je „…závody nás baví!“. Ti nejlepší jezdci týmu BARTH Racing reprezentují Českou republiku na nejnáročnější rallye světa, Rallye DAKAR, která se každoročně koná v Jižní Americe. Naší vizí je vybudovat stabilní a silný závodní tým, který umožní nejlepším českým jezdcům reprezentovat Českou republiku, dosahovat vynikajících sportovních výkonů, a který jim bude poskytovat profesionální týmové zázemí.


 

Logo BARTH Run

Běžecké závody BARTH Run

Pokud máte rádi běhání, běžecká akce BARTH Run je zde přímo pro vás. Ať už se jedná o běh jednotlivců, běh rodičů s dětmi, běh se psem nebo jízdu na koloběžce či kole, BARTH Run splní všechny vaše představy. Pro opravdové milovníky běhu je zde Night Run, tedy noční běh se svítilnami. Trasy jsou naplánovány tak, aby si vybral opravdu každý – od stovek metrů až po desítky kilometrů. Přijďte si s námi zaběhat!