Kolo pro život 2019 - Manitou Železné hory

Kolo pro život 2019 - Manitou Železné hory

Největší seriál závodů na horských kolech v České republice opět s naší účastí. Tentokrát se na Vás budeme těšit na Manitou Železné hory v Chrudimi.

  • KDY: 17. 8. 2019
  • ZÁVOD: Manitou Železné hory Cardion
  • MĚSTO: Chrudim

Jeden z nejstarších amatérských MTB maratonů v ČR je součástí seriálu Kolo pro život od prvního ročníku. Krásné technické trasy vedou CHKO Železné hory a zdobí je poklidný tok řeky Chrudimky s několika brody i zlátnoucí příroda druhé poloviny léta.

Typický je start závodních tras z historického náměstí v Chrudimi a zdolání Širokých schodů. Pohodářům a rodinám je určená nezávodní trasa D - Family jízda po krásném okolí s novým startem v zázemí, dětem hravé závody s lesními zvířátky na okruhu bývalé bikrosové dráhy.

Těšíme se na Vás, tým Autocentra BARTH.

BOHATÝ DOPROVODNÝ PROGRAM

Na všechny účastníky čeká komfortní zázemí, občerstvení, atraktivní soutěže a bohatý doprovodný program, kterého je součástí již tradičně také značka ŠKODA AUTO prostřednictvím autorizovaného prodejce vozů ŠKODA - Autocentra BARTH.


Kolo pro život je víkendovou akcí pro všechny bez rozdílu věku a výkonnosti
, včetně malých dětí a starších ročníků, a dokonce i pro ty, kdo se rozhodnou dělat cyklistům doprovod. Od samého začátku byla hlavním cílem zábava pro lidi, kteří mají rádi horská kola a všechno s nimi spojené. Každý si u nás vybere svoji trasu nebo zábavu v rámci našlapaného doprovodného programu.

 KPŽ je největším amatérským seriálem závodů bikerů v ČR. Každý rok se zúčastní více než 25 000 cyklistů.
 

Každý rok vyrazí na trasy KPŽ a dětského seriálu ČT Déčko Junior Trophy více než 25 000 cyklistů, z toho 7 000 dětí. To je nejlepší důkaz, že si závody „pro život“ vedle polykačů kilometrů, kteří soupeří o umístění na stupních, užijí i úplně normální jezdci. Ti mohou zvolit kratší tratě nebo nezávodní vyjížďku v pohodovém tempu po boku přátel, rodiny a dětí. Připravená je i Bike Academy, kde zájemce vyučují jízdě na kole ostřílení MTB jezdci.

 Velmi oblíbené jsou i dětské závody seriálu ČT Déčko Junior Trophy, kterých se účastní více než 7 000 dětí.
 

Navíc naše akce nejsou jen o cyklistice. Pořádáme víkendové dny s bohatým doprovodným programem pro rodiče a děti, kde můžete posedět s kamarády. Díky celé řadě významných partnerů nabízíme v Česku ojedinělý systém služeb pro účastníky závodů a komfortní zázemí, které nejvíc ze všeho připomíná zabezpečení slavných profesionálních MTB závodů.

Na závodech „Kápéžetka“ můžete potkat slavné české sportovní hvězdy. Už jste třeba startovali po boku olympijského vítěze a mistra světa Jardy Kulhavého? Víte, že patronem závodů KPŽ je fotbalový brankář Petr Čech a často s námi vyrazí na biku i veslař Ondra Synek?

 Petr Čech je patronem závodů KPŽ.

 

KOLEKCE CYKLISTICKÉHO OBLEČENÍ A DOPLŇKŮ

Podívejte se na aktuální kolekci vybavení na kolo. K dispozici je vám nepřeberné množství produktů, jako jsou dresy, cykloláhve, nářadí a mnoho dalšího.

Vstoupit do E-SHOPU