MyPeugeot: aplikace usnadňující život

MyPeugeot: aplikace usnadňující život

Díky aplikaci MyPeugeot se smartphone stává prvním kontaktním bodem mezi zákazníkem, značkou a sítí prodejců. Nabízí řadu praktických funkcí, které uživatelům umožňují být s jejich vozem v neustálém kontaktu.

V dnešní době digitalizace a internetu věcí se smartphone stal nezbytným doplňkem, a to i v automobilovém světě. Aby značka Peugeot nabídla co nejlepší uživatelský zážitek a co nejlépe splnila očekávání svých zákazníků, využívá při vývoji svých nových vozů digitální technologie a nabízí stále inovativnější funkce.

Aplikace MyPeugeot, která je zdarma dostupná na platformách iOS i Android, umožňuje v rámci stejného rozhraní spravovat všechny služby související s vozem. Jedním kliknutím je možné zobrazit kompletní statistiky jízd, celou servisní knížku, plánovat další servisní úkony, získat přístup k úplné dokumentaci vozidla nebo si naplánovat cestu pomocí telefonu. MyPeugeot zahrnuje rovněž služby určené pro plug-in hybridy a elektromobily.

MyPeugeot byla navržena tak, aby usnadnila každodenní život zákazníků značky. Na jediném rozhraní tak spojuje většinu informací o vozidle. Dojezd a statistiky o jízdě jsou okamžitě dostupné z jednoho ovládacího panelu. Informace o spotřebě paliva nebo elektřiny, nákladech, celkové době jízdy či poloze vozidla díky automaticky zaznamenanému parkování má tak uživatel na dosah ruky. Dále umožňuje zákazníkům Peugeot spravovat údržbu svého vozu. Jediným kliknutím získají přístup k celé servisní knížce, vidí, jaká nutná údržba je čeká, mohou si plánovat návštěvy v servisu a příští servisní úkony (Některé služby týkající se údržby vozu zatím v ČR nejsou k dispozici).

 

Stáhněte si aplikaci pro Android    Stáhněte si aplikaci pro iOS

MyPeugeot zahrnuje i služby určené pro plug-in hybridy a elektromobily. Se službou e-Remote Control je po připojení vozidla k dobíjecí stanici možné řídit průběh dobíjení z chytrého telefonu. Uživatel tak může kdykoli spustit nabíjení nebo ho naplánovat na dobu, kterou si přeje, a využívat tak výhodnější tarify cen elektřiny mimo špičku. Může také v reálném čase sledovat rychlost a zbývající dobu dobíjení. V případě neočekávaného přerušení nabíjení nebo při plném dobití baterie ho na to aplikace upozorní.