Nová a sebevědomá ŠKODA FABIA již od 349.900 Kč

Nová a sebevědomá ŠKODA FABIA již od 349.900 Kč

Sebevědomá, moderní a dynamická.

NOVÁ GENERACE ŠKODA FABIA ZA CENU JIŽ OD 349.900 Kč vč. DPH

nebo na BARTH Operák od 3.768 Kč + DPH měsíčně

Čtvrtá generace modelu ŠKODA FABIA vyrostla a dále rozvíjí designový jazyk značky ŠKODA. Skulpturální tvary, dynamické proporce a ostře řezané přední světlomety a zadní světla vybavená LED technologií dodávají vozu velmi dynamický, emocionální vzhled.

Nová ŠKODA FABIA je větší, úspornější, bezpečnější a poprvé využívá koncernovou platformu MQB-A0.  Nová FABIA nabízí více místa pro posádku i zavazadla a díky použití prvků z vysokopevnostní oceli zůstává její hmotnost stejná jako u předchozí generace. Nová FABIA nabízí moderní infotainment systémy poslední generace s úhlopříčkou až 9,2", dále až 9 airbagů a komfortní výbavu, kterou dosud nabízely spíše vozy vyšších tříd. Zároveň si zachovává typickou kompaktnost a díky součiniteli odporu vzduchu cx 0,28 se nová FABIA pyšní nejlepší hodnotou ve své třídě.

ŠKODA Fabia 2021


Bezpečnou jízdu zajišťuje Asistovaná jízda 2.0, vyšší úroveň komfortu přináší Automatické parkování

ŠKODA FABIA nabízí díky Asistované jízdě 2.0 automatickou podporu podélného a příčného vedení vozu. Tento na přání dostupný systém lze aktivovat jediným tlačítkem. Asistovaná jízda 2.0 kombinuje mimo jiné adaptivní tempomat (ACC), který do rychlosti 210 km/h automaticky upravuje rychlost jízdy podle vozidla jedoucího vpředu, a Asistenta jízdy v pruzích (Lane Assist). Tento asistent pomáhá řidiči udržet vůz ve správném jízdním pruhu jemnými zásahy do řízení. Pomocí funkce Detekce rukou kontroluje vozidlo, zda má řidič důsledně ruce na volantu. Na přání je dostupný také vylepšený Asistent změny jízdního pruhu (Side Assist), který je aktivní až do vzdálenosti 70 m a řidiče varuje, pokud se blíží jiná vozidla nebo se již nacházejí v mrtvém úhlu. FABIA nyní nově pomůže i díky asistentu Automatické parkování: do rychlosti 40 km/h zobrazí vhodné místo a také zaparkuje do řady podélně i příčně stojících vozidel.

V případě nehody chrání cestující až devět airbagů

Součástí standardní výbavy jsou airbagy řidiče a spolujezdce, hlavové airbagy a přední boční airbagy. Na přání jsou dále k dispozici kolenní airbag řidiče a zadní boční airbagy. Systémy uchycení ISOFIX a TopTether pro vnější zadní sedadla jsou součástí standardní výbavy. Na přání jsou dostupné také pro sedadlo spolujezdce. Příchytná oka systému TopTether na zadní straně opěradla sedadla spolujezdce a vnějších zadních sedadel slouží jako třetí bod k upevnění autosedačky.

Úsporné motory MPI a TSI o výkonu od 59 kW do 110 kW

Čtvrtá generace modelu FABIA nabízí čtyři motory nové generace Evo koncernu Volkswagen. ŠKODA AUTO tak v porovnání s předchozím modelem rozšiřuje paletu pohonných jednotek. Širší než dosud je také výkonové spektrum, které sahá od 59 kW (80 k) do 110 kW (150 k). Motory splňují přísnou emisní normu Euro 6d. V kombinaci s 50l nádrží, která je k dispozici na přání, tak činí dojezd u tříválcových motorů více než 900 km v režimu WLTP.

Objevte model NOVÁ FABIA >   Ceník ke stažení >    Operativní leasing od 3.769 Kč + DPH měsíčně 

Ceník je platný od 1. 6. 2021 do odvolání.

Pro více informací o modernizované FABII kontaktujte naše prodejce vozů ŠKODA v Pardubicích nebo Hradci Králové.

Pardubice - Dubina

Miroslav  Svatoš

Miroslav Svatoš

vedoucí prodeje vozů

miroslav.svatos@autocentrum.cz

Jaroslav  Sotona

Jaroslav Sotona

vedoucí prodeje vozů

jaroslav.sotona@autocentrum.cz


Hradec Králové - Brněnská