Nová Kia Sportage se zvýhodněním až 100 000 Kč

Nová Kia Sportage vám nabídne mnohem víc, než očekáváte. Ještě úžasnější osobitý design. Ještě víc nejmodernějších technologií. Ještě víc vyspělých prvků, které zvýší váš komfort a bezpečnost. Ještě víc důvodů, proč se vydávat za dobrodružstvím a využívat příležitosti, které přináší každý den. S tímto vozem objevíte zcela nový způsob, jak pohlížet na svět. Budete objevovat. Podnikat odvážné akce. Zvládat daleké cestování i krátké jízdy. Nalézat nová dobrodružství a nová místa. Nový model Sportage nabízí tolik inovací, stylu a komfortu pro vaše potěšení. Je to dokonalý vůz, v němž bude každá cesta nezapomenutelným zážitkem.

Nová Kia Sportage se zvýhodněním až 100 000 Kč

 • Akční sleva 60 000 Kč
 • Výkupní bonus 30 000 Kč
 • Kia Select bonus 10 000 Kč

*Vyobrazené zvýhodnění 100 000 Kč vč. DPH zahrnuje Akční slevu 60 000 Kč, Výkupní Bonus za starý vůz 30 000 Kč a Dodatečný Bonus 10 000 Kč při financování
s Kia Select. Nabídka je určena pro individuální zákazníky – spotřebitele na nákup jednoho vozu. Podmínky pro firmy a podnikatele žádejte u autorizovaných
dealerů Kia. Vyobrazení vozu je pouze ilustrativní a může obsahovat doplňkovou výbavu. Pro bližší informace navštivte www.kia.com nebo kontaktujte svého
prodejce Kia. Nabídka platí do 30. 6. 2019.

Vnější design

Úžasná, bez ohledu na prostředí...
Nová Kia Sportage s ohromujícím vzhledem vyčnívá z davu v kterémkoli prostředí. Sportage je dokonalou kombinací sportovních vlastností a elegance, ať už projíždíte městem, nebo zdoláváte terénní překážky na nezpevněných cestách, jedete poklidně po prázdné silnici, nebo parkujete u svého domova. Modely Sportage a Sportage GT Line, navržené a vyráběné v Evropě, se vyznačují osobitým, inovativním designem a skutečně úžasnými prvky výbavy. Ať vás napadne jakékoli dobrodružství, Sportage vám vždy nabídne zážitky vycházející z ryzí kultivovanosti.

Vnitřní design a kvalita

Rozdíl, který nejen uvidíte, ale i pocítíte.
V novém modelu Kia Sportage o vás bude po všech stránkách dokonale postaráno. Interiér s měkkými materiály a luxusními povrchovými úpravami se vyznačuje maximální pozorností věnovanou všem detailům. Díky tomu zažijete v novém modelu Kia Sportage nejvyšší míru pohodlí. Také se v něm budete cítit jako doma, o což se postará rozsáhlá výbava zahrnující elegantní sedadla a materiály prémiové kvality použité v celém interiéru. Ergonomicky navržená přístrojová deska, je zcela orientována na řidiče – všechny prvky jsou dokonale rozmístěny pro snadné používání a dobrou čitelnost. Horní část přístrojové desky nabízí praktickou zobrazovací zónu v úrovni očí, zatímco ve spodní ovládací zóně budete mít všechno ve snadném dosahu. Výsledkem je nádherné spojení inovací, komfortu a designu světové úrovně.

Asistenční systémy

Mysleli jsme na všechno, takže vy už nemusíte.
Nová Kia Sportage je zárukou, že každá vaše cesta bude probíhat bez potíží a starostí. Proto je například vybavena celou řadou vyspělých technologií, díky nimž se dostanete do svého cíle bez sebemenšího náznaku stresu. Nová Sportage vám bude na cestách poskytovat maximální podporu od informování o platném omezení rychlosti přes zvyšování viditelnosti na silnici až po naprosto snadné zaparkování vozu. Takže jedinou věcí, o kterou se budete muset postarat, je usednout za volant a užívat si radost z jízdy.

 • Full LED světlomety zajišťují jasné osvětlení vozovky, kamkoli jedete.
 • Zadní parkovací kamera vám poskytne dokonalý přehled při couvání na parkovací místo dynamickým zobrazováním vodicích linií na displeji navigačního systému, které vám usnadní zaparkování vozidla.
 • Automatické přepínání dálkových světlometů HBA díky kameře na čelním skle, která detekuje vozy vpředu, automaticky přepíná mezi dálkovými a tlumenými světly v souladu s aktuálními provozními podmínkami.
 • Pokročilý adaptivní tempomat SCC s funkcí Stop and Go pomocí kamery a radarového senzoru sleduje vzdálenost od vpředu jedoucího vozidla. Automatickými úpravami rychlosti jízdy pak udržuje vzdálenost od vpředu jedoucího vozidla.Systém je schopen vozidlo v případě nutnosti zastavit a následně rozjet zpět na původně nastavenou rychlost.
 • Inteligentní ukazatel rychlostních limitů ISLW vám poskytne veškeré nezbytné informace, abyste nepřekročili nejvyšší povolenou rychlost. Kamera na čelním okně rozpoznává značky rychlostních limitů i zákazů předjíždění a tyto informace zobrazuje přehledně na displejích navigačního systému a panelu přístrojů.

Praktičnost a komfort 1. Už nikdy nebudete muset hledat klíčky od vozu.

Každý výlet bude jako dovolená.
Nová Kia Sportage je mimořádně komfortní. Ve skutečnosti je mnohem víc než jen komfortní. Každý výlet bude mít báječně klidný průběh s maximálním pohodlím a snadným řízením. Nepřeberné množství velmi sofistikovaných prvků výbavy modelu Sportage sahá od bezklíčkových, bezdotykových technologií, jako je chytré elektrické ovládání víka zavazadlového prostoru, přes nabíječky ze světa high-tech až po sedadla, která se postarají o vaše pohodlí bez ohledu na roční období. Sportage vám poskytne spoustu důvodů, proč si sednout za volant a užívat si jízdu.

Konektivita

Připojte se, klikněte a užívejte si.
Nemusíte mít obavy, že se někde zdržíte, protože nová Kia Sportage nabízí rozmanité způsoby, jak vám zajistit spojení s okolním světem i nepřetržitou zábavu. Díky Bluetooth handsfree nepřijdete o žádný telefonát – ani o své nejoblíbenější skladby. Ale tím to pro nový model Sportage nekončí. Prémiový audiosystém JBL poskytuje zvuk nejvyšší kvality. Navigační systém vás nasměruje na správnou cestu. A díky důmyslným možnostem připojení budete mít svá nejoblíbenější zařízení vždy v dosahu.

 • 7 let aktualizací mapových podkladů. V rámci našeho rozsáhlého zaměření na kvalitu má každé nové vozidlo Kia, vybavené originálním navigačním systémem přímo z výroby, právo na šest každoročních aktualizací mapových podkladů zdarma. Díky této jedinečné nabídce budete mít navigační systém vždy naprosto aktuální.
 • Navigační systém s 8“ displejem vás vždy bude informovat o tom, kudy přesně máte jet. Navigace ještě nikdy nebyla tak přesná, a to díky mapovým podkladům ve formátech 2D a 3D pro celou Evropu, včetně šesti každoročních aktualizacích zdarma.
 • Vstupy AUX/USB vám nabízejí všechny potřebné možnosti, jak poslouchat oblíbenou hudbu nebo nabíjet přenosná zařízení.
 • Prémiový audiosystém JBL s 8 reproduktory je vybaven vyspělou technologií Clari-Fi™, která zvyšuje kvalitu přehrávaných souborů MP3 a poskytuje zvuk s vysokým rozlišením.

Ceník     Katalog     Technické údaje     Skladové vozy     Operativní leasing     Domluvit testovací jízdu

Pro Více informací kontaktujte naše prodejce:

Jan Zběhlík

Jan Zběhlík

vedoucí prodeje vozů Kia

jan.zbehlik@autocentrum.cz