PNEUSERVIS: Výměna a prodej nových pneumatik

Chcete ušetřit a zbavit se starostí o pneumatiky? Nechte si u nás pneumatiky vyměnit, umýt a uskladnit.

 

BARTH PNEUSERVIS

Nezapomeňte, že v České republice jsou v období od 1. listopadu do 31. března zimní pneumatiky předepsané legislativou. Je povinné mít zimní pneumatiky na úsecích označených značkou povinná zimní výbava nebo v případě, že se na vozovce nachází souvislá vrstva sněhu, led nebo námraza, nebo lze vzhledem k povětrnostním podmínkám předpokládat, že se na pozemní komunikaci během jízdy může vyskytovat souvislá vrstva sněhu, led nebo námraza. Zákonem předepsaná minimální hloubka dezénu u zimních pneumatik je čtyři milimetry. Naše pneuservisy na všech provozovnách jsou na to připraveny. Objednejte se pohodlně online na odkazu níže.

Pneumatiky si u nás můžete nechat přezout, uskladnit i umýt. Mytí pneumatik se provádí na švédském stroji Drester Turbo Wash 3000 / 5000. Stroj je určen pro mytí pneumatik osobních vozů namontovaných na disku. K čištění dochází účinkem granulátu a nepěnivého mycího prostředku.

OBJEDNAT SE NA SERVIS >>

USKLADNĚNÍ V NAŠEM PNEUHOTELU...

... i vaše pneumatiky si zaslouží pohodlí

Pro naše zákazníky jsme s ohledem na velkou poptávku minulých sezón rozšířili na všech provozovnách prostory pro uskladňování nepoužívaných sezónních pneumatik. Vaše uskladňované komplety mohou být pro zachování delší životnosti a vzhledu umyté na speciálním švédském stroji Drester Turbo Wash 3000 / 5000. Dopřejte letním pneumatikám pohodlí a nechte je u nás přes zimu uskladnit.

Exkluzivní individuální nabídka kompletních kol a pneumatik

Hledáte pneumatiky? Neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám doporučíme a vytvoříme individuální nabídku přímo na míru. Kompletní kola a pneumatiky máme vždy nové a dle výrobce řádně skladované. Pro zákazníky ŠKODA jsme připravili při nákupu nových letních kompletů tříletou pneugaranci, která se pro případ neopravitelného poškození pneumatiky postará o krytí vzniklé škody.

AKCE

  • Montáž zdarma při nákupu sady kompletních kol

  • Při nákupu sady nových pneumatik je přezutí za 799 Kč s DPH

Neváhejte nás kontaktovat pro vytvoření individuální nabídky:

Těšíme se na setkání s Vámi v našich pobočkách v Pardubicích a Hradci Králové. Podívejte se na video z naší dílny.