Potřebujete zůstat mobilní? Využijte naši Autopůjčovnu BARTH Rent

Dáváte auto do servisu a potřebujete být mobilní? Potřebujete náhradní vůz? Hledáte mikrobus ? Potřebujete odvézt nadměrný náklad? Hledáte luxusní vůz na svatební den?

Vždy pro Vás máme řešení

Využijte zvýhodněné zapůjčení náhradního vozu z naší Autopůjčovny BARTH RENT. Můžete si zapůjčit a vyzkoušet jakýkoli vůz chcete. Pro naše zákazníky, kteří si k nám dávají vozidlo do servisu, navíc nabízíme zvýhodněný tarif "NÁHRADNÍ VŮZ". Rezervujte si náhradní vůz při objednání na servis, anebo ONLINE na www.BARTH-RENT.cz.

Autopůjčovna BARTH Rent nabízí širokou paletu vozidel všech segmentů – vozy nižší, střední i vyšší třídy, off-roady, sportovní vozy, ale i dodávky a minibusy. Půjčujeme výhradně nové nebo zánovní vozy značek ŠKODA, Volkswagen, Audi, SEAT, KIA, Peugeot, FIAT, kterých jsme současně autorizovaný prodejce a servis. Všechny vozy jsou vždy ve 100% stavu a pravidelně servisovány. Samozřejmostí je vybavení dálniční známkou a dále autorádiem. Zpravidla nijak neomezujeme ani samostatně neúčtujeme najeté kilometry. Všechny vozy jsou pojištěné v rámci celé Evropy proti odcizení a havárii. Zajistíme také náhradní vozy v případě nenadálé situace. 

Autopůjčovna BARTH Rent

Podívejte se na naše nové video.