Prémiové SUV Audi Q3 je nyní ještě atraktivnější

Modernizovaný bestseller Audi Q3 je v prodeji i s novým paketem S line competition.

 

Bestseller Audi Q3 je nyní ještě atraktivnější. Nové detaily vnějšího designu od sebe vzájemně ještě výrazněji odlišují výbavové linie design a sport, jakož i exteriérový paket S line. Nabídku navíc rozšiřuje nová sportovní speciální edice Audi Q3 S line competition. Prodej v České republice je zahájen.

 

Modernizované Audi Q3 nabízí ještě výrazněji odlišené výbavové linie a pakety. Ve výbavové linii sport má prémiové SUV novou příď. Krajní otvory pro přívod vzduchu jsou větší, lišta pod centrálním otvorem pro přívod vzduchu je lakována v barvě karoserie, zatímco maska chladiče Singleframe je v odstínu šedá Stone.

 

Vnější paket S line s novým, ostřejším vzhledem

Nový exteriérový paket S line má ještě ostřejší rysy. Otvory pro přívod vzduchu jsou vyplněny mřížkami s kosočtvercovou strukturou. V celé šířce předního nárazníku je vedena nová příčka, která ho rozděluje na dvě části. Převládající kontrastní barvou v oblastech masky chladiče a otvorů pro přívod vzduchu je leskle černá.

Audi Q3 ve výbavové linii design má mimořádně kvalitní vzhled. Jeho krajní otvory pro přívod vzduchu jsou horizontálně členěné, spodní ochranný panel na předním a zadním nárazníku je lakován matně stříbrným odstínem. Kontrastní zóny nárazníků a podběhů kol jsou v matném odstínu šedá Stone. Mimořádně ostrým charakterem zaujme na silnici nová sportovní speciální edice Audi Q3 S line competition. Příď této verze navazuje na vzhled nového exteriérového paketu S line leskle černým lakem v oblasti otvorů pro přívod vzduchu a masky chladiče Singleframe. Podběhy kol, ochranné lišty dveří, podélné střešní nosiče, kryty vnějších zpětných zrcátek a spodní lišty bočních oken oživují svou černou barvou vzhled vozu z profilu. Na zádi je leskle černý střešní spoiler a spodní část nárazníku. Blatníky zdobí loga S line.

 

Nová edice Audi Q3 S line competition 

Audi Q3 S line competition dává najevo svůj dynamický charakter také v interiéru. Sportovní sedadla s elektricky nastavitelnou bederní opěrkou jsou čalouněna kombinací kůže a tkaniny v černé barvě, na prostřední části sedacích ploch je reliéfní logo S line. Alternativně je nabízena kombinace kůže a Alcantary nebo jemná kůže Nappa. Ozdobné obložení nové sportovní edice se leskne černým klavírním lakem, prahové lišty nesou nápisy S line. Verze s převodovkou S tronic mají pedály a opěrku nohy z ušlechtilé oceli, varianty s mechanickou převodovkou jsou vybaveny hlavicí řadicí páky v kombinaci hliníku a kůže. Dole zploštělý multifunkční sportovní volant obšitý kůží v tříramenném designu je ozdoben logem S line a kontrastním prošíváním. Mnoho ovládacích prvků má vzhled hliníku. 

Sériová výbava modelu Audi Q3 S line competition zahrnuje sportovní podvozek S line, systém řízení jízdní dynamiky Audi drive select, informační systém řidiče a nová 19“ kola v leskle černém designu Audi Sport s 10 paprsky ve tvaru písmene Y. Q3 S line competition je k dispozici se všemi variantami poháněcího ústrojí nabízenými pro modelovou řadu Q3. Na českém trhu stojí paket S-line competition 83 100 Kč. Cenové zvýhodnění paketu oproti součtu jednotlivých položek výbavy činí 47 %.

V paletě laků pro modernizovaný model Audi Q3 nahradil metalický lak v odstínu zelená Camouflage metalický lak v odstínu hnědá Tundra. 

Modernizovaný model Audi Q3 je spolu s novým paketem S-line competition je již v prodeji.