SLEVA 20% na pylový filtr k dezinfekci klimatizace

SLEVA 20% na pylový filtr k dezinfekci klimatizace

Je správný čas na kontrolu klimatizace a pylového filtru. V našich servisech se podíváme na kloub klimatizaci.

PROSINCOVÁ AKČNÍ NABÍDKA

20% SLEVA na pylový filtr k dezinfekci klimatizace

Čistý vzduch ve voze nevidíte, ale můžete ho cítit - naše služby zajistí čistotu a svěžest interiéru 


Ač se to na první dojem nezdá, nyní je vhodná doba nechat zkontrolovat a vydezinfikovat klimatizaci svého vozu a při té příležitosti vyměnit kabinový filtr. Aby byla funkčnost klimatizace 100%, je žádoucí ji zapnout alespoň jedenkrát do měsíce, a to i v zimních měsících, kdy Vám navíc (pokud tedy funguje správně) pomůže s rychlejším odmrazením Vašeho vozu, i když je motor studený. Závan čerstvého vzduchu umíme zajistit v našich servisech například ozónovým čištěním nebo dezinfekcí klimatizace, ke které nyní nabízíme v akci výměnu pylového filtru s 20% slevou.  

Objednat na servis online >

DEZINFEKCE KLIMATIZAČNÍHO SYSTÉMU

Cena:  690 Kč bez DPH (835 Kč vč. DPH)

Důkladným čištěním klimatizačního systému pomocí dezinfekčního spreje zlikvidujeme roztoče, bakterie, plísně, viry a různé znečišťující látky, které nejsou vidět pouhým okem. Právě neviditelné pasažéři pronikají do vozu prostřednictvím ventilačního systému a mohou tak způsobit různé problémy jako alergie, astma nebo nepříjmený zápach. Věděli jste například, že jen na řadicí páce se nachází přibližně 356 druhů bakterií? Dezinfekci klimatizace doporučujeme preventivně provádět 2x za rok. Pro zaručený účinek je podmínkou výměna pylového filtru, který nyní nabízíme ve slevě 20%.


JAK FUNGUJE PYLOVÝ FILTR?

Originální kabinový vzduchový filtr obsahuje filtrační médium. Toto médium zachytí částice ve vzduchu předtím, než proniknou do ventilačního a klimatizačního systému a najdou si cestu do interiéru vozu. Zachycené částice časem ucpou filtr, a omezí tak proudění vzduchu. Tím se snižuje účinnost a efektivnost klimatizačního a ventilačního systému a rovněž mohou do klimatizačního systému proniknout alergeny a prach. Proto je nezbytné pravidelně dezinifkovat váš klimatizační systém a pravidelně měnit pylový filtr pro zachování čistého a svěžího vzduchu v klimatizačním a ventilačním systému vašeho vozu. 

Slevová akce je prodloužena do 31. 1. 2023.

Objednat na servis se můžete prostřednictvím online formuláře nebo nás kontaktujte na jedné z našich poboček Autocentra BARTH. Rádi Vám poradíme a vybereme správný pylový filtr pro váš vůz.

Objednejte se online >      Kontakty >