CUPRA

CUPRA v Autocentru BARTH

CUPRA je značkou nové generace, která přichází s neotřelou vizí budoucnosti a přináší zcela nový pohled na odvětí automobilového průmyslu. Z role výrobce automobilů CUPRA přechází do role zprostředkovatele mobility, který se opírá o nejmodernější technologie, jasnou vizi a koncept nového věku.

V  čerstvě vybudovaném showroomu v Pardubicích na Dubině se můžete přijít seznámit s předváděcími vozy CUPRA, které nabízí plno sofistikovaných detailů, bohaté příslušenství a dají Vám na vlastní kůži pocítit jedinečný prožitek z jízdy.

Náš certifikovaný prodejní tým Vám poskytne veškeré informace a zodpoví případné otázky ze světa této španělské automobilky, která je součástí koncernu VW.  

Přijďte si k nám vybrat vůz podle Vašich představ a vyzkoušet, jaké to je, když je automobil plně kompatibilní s řidičem i celou posádkou.

 

V případě, že hledáte autorizovaný servis značky CUPRA, exkluzivní péči a ještě něco navíc… svůj termín si můžete rezervovat klidně ihned, a to z pohodlí domova. 

 

Těšíme se na Vás.

Autocentrum BARTH – spolehlivý partner značky CUPRA pro Královehradecký a Pardubický kraj.

CUPRA v Autocentru BARTH

Podívejte se na novinky značky CUPRA

Domluvit předvádějící jízdu

Pokud máte zájem o nezávaznou předváděcí jízdu, dejte nám vědět a my vás obratem velmi rádi kontaktujeme a požadovaný model předvedeme

Kontaktujte prodejce vozů

Martin Peml

Martin Peml

vedoucí prodeje CUPRA

martin.peml@autocentrum.cz