Cee'd SW

Cee'd SW

Technická data  Skladové vozy  Konfigurátor

Prostorné a stylové kombi

Zanechte každodenní rutiny a užívejte si života plného překvapení s novou generací Kia Cee'd SW. Tento skutečně nádherný vůz kombinuje sportovní vzhled s každodenní funkčností. Spojuje pozoruhodný design s kvalitním řemeslným zpracováním. Nová Kia cee’d Sportswagon má celou řadu atraktivních nových prvků vnější a vnitřní výbavy a dostatkem prostoru pro váš život a všechno, co obnáší.

Co vám nabízí Kia cee´d SW:

Jeho vyhraněný styl, inovace  a prostor se hodí pro život, který je vším možným, jen ne rutinou. Existuje neobjevených věcí, tak toho maximálně využijte. Každý detail designu nového modelu byl pečlivě promyšlen a zkonstruován. Nová Kia Cee´d Sportswagon vyniká svou všestranností. V modelu SW se slučuje prostornost s elegancí. Nabízí chytré využití prostoru: odkládací schránky pod podlahou, velkorysý zavazadlový prostor, sklopná sedadla a velký počet praktických prvků. Zavazadlový prostor může mít objem až 1642 litrů - dost pro všechna Vaše dobrodružství. 

Technická data  Skladové vozy  Konfigurátor

Domluvit předvádějící jízdu

Pokud máte zájem o nezávaznou předváděcí jízdu, dejte nám vědět a my vás obratem velmi rádi kontaktujeme a požadovaný model předvedeme

nebo