7 let záruka Kia

7 let záruka Kia

Prodejem nového vozu to pro nás nekončí. Vážíme si Vašeho rozhodnutí a přejeme si vaši maximální spokojenost. Uděláme tedy vše proto, aby kvalita našich servisních služeb odpovídala špičkové kvalitě vozů.

ZDARMA ZÍSKÁTE ASISTENCI A AKTUALIZACI MAPOVÝCH PODKLADŮ NA CELÝCH 7 LET

 

DŮKAZ KVALITY

Můžeme hovořit o kvalitě, protože ji skutečně vyrábíme. Vývoj, výroba i Vaše vlastnictví vozů Kia jsou doprovázeny neustále se zpřísňujícími standardy a kontrolami kvality. Proto jsme jediným výrobcem, který nabízí v Evropě záruku na 7 let/150 000 km. Jen velmi málo dílů je z tohoto velkorysého záručního krytí vyloučeno. Novou definicí kvality ručíme za to, že Vám Vaše Kia bude poskytovat výjimečné zážitky každý den.

 

7 LET KIA ZÁRUKA

Kvalita, spolehlivost, vyspělá technologie a použité materiály ve vozech Kia nám dovolují nabídnout našim zákazníkům výjimečnou záruční dobu 7 let nebo 150 000 najetých km na vůz a dokonce 12 let na prorezavění karoserie.

 

7 LET KIA ASISTENCE

jsou komplexní asistenční služby, které zajistí, že v případě nouzové situace, poruchy nebo nehody pro vás bude zprostředkován servis přímo na místě. Pokud zde nemůže být váš vůz opraven, zorganizuje Kia Asistence odtah vašeho vozu do autorizovaného servisu a zajistí pro vás náhradní vozidlo. Asistenční služby zahrnují mimo jiné také případné zajištění ubytování, přepravu zavazadel i doručení opraveného vozidla zpět k majiteli.

 

7 LET AKTUALIZACE MAPOVÝCH PODKLADŮ NAVIGACE

zdarma, pokud je vůz vybaven originální vestavěnou navigací Kia.

Jaké jsou výhody?

  • Nejvyšší standardy kvality
  • Pocit jistoty
  • Celoevropská platnost
  • Převoditelnost na následné vlastníky
  • Vyšší zůstatková cena při prodeji ojetého vozu
  • Záruka na výrobní vady