Niro

Niro

Crossover inspirovaný přírodou

Nová Kia Niro je mnohem víc než jen automobil. Hospodárné a elegantní Niro zahajuje novou éru dynamické jízdy s hybridním pohonem. Přesvědčí Vás o tom nízkými emisemi i spotřebou paliva, snadnou údržbou a 7letou zárukou, která platí dokonce i na akumulátory. Je všestranným vozem pro jakýkoli účel, agilním pro zaručenou radost z jízdy. 

Nová Kia Niro je poháněna spalovacím motorem nebo elektromotorem, popř. kombinací obou zdrojů hnací síly. Systém rekuperace kinetické energie přeměňuje pohybovou energii na elektrickou, pro nabíjení akumulátorů. Celkový výkon hybridní soustavy je 141 k. Niro může jet s čistě elektrickým pohonem rychlostí až 120 km/hod. 

Pro sportovnější jízdu aktivujte režim sport a zážitky z jízdy s manuálním řazením 6stupňové dvouspojkové převodovky (DCT) tak posunete na novou úroveň. 

Uvnitř budete mít se svým spolujezdcem k dispozici největší prostor pro nohy a hlavu ve své třídě. Snadno naleznete dokonalou polohu. I vzadu mohou přátelé sedět pohodlně díky velkorysému prostoru. 

Technická data  Skladové vozy  Konfigurátor

Domluvit předvádějící jízdu

Pokud máte zájem o nezávaznou předváděcí jízdu, dejte nám vědět a my vás obratem velmi rádi kontaktujeme a požadovaný model předvedeme

nebo