Nová Sportage

Nová Kia Sportage

Skladové vozy  Ceník  Technické údaje  Katalog

Úžasná, bez ohledu na prostředí...

Nová Kia Sportage s ohromujícím vzhledem vyčnívá z davu v kterémkoli prostředí. Sportage je dokonalou kombinací sportovních vlastností a elegance, ať už projíždíte městem, nebo zdoláváte terénní překážky na nezpevněných cestách, jedete poklidně po prázdné silnici, nebo parkujete u svého domova. Modely Sportage a Sportage GT Line, navržené a vyráběné v Evropě, se vyznačují osobitým, inovativním designem a skutečně úžasnými prvky výbavy. Ať vás napadne jakékoli dobrodružství, Sportage vám vždy nabídne zážitky vycházející z ryzí kultivovanosti.

Nová definice kultivovanosti.

Přitažlivým vzhledem nového modelu Kia Sportage dáte najevo svůj postoj – bez jediného slova. Osobitý vnější design se vyznačuje impozantním profilem, svalnatými tvary a odvážným designem přídě i zádě. Výrazně tvarovaná kapota motoru s charakteristickou maskou chladiče Kia dodává modelu Sportage nezaměnitelný sportovní vzhled. Celkový elegantní dojem završují sofistikované detaily, jakou jsou např. zadní svítilny protažené do stran.

Rozdíl, který nejen uvidíte, ale i pocítíte.

V novém modelu Kia Sportage o vás bude po všech stránkách dokonale postaráno. Interiér s měkkými materiály a luxusními povrchovými úpravami se vyznačuje maximální pozorností věnovanou všem detailům. Díky tomu zažijete v novém modelu Kia Sportage nejvyšší míru pohodlí. Také se v něm budete cítit jako doma, o což se postará rozsáhlá výbava zahrnující elegantní sedadla a materiály prémiové kvality použité v celém interiéru. Ergonomicky navržená přístrojová deska, je zcela orientována na řidiče – všechny prvky jsou dokonale rozmístěny pro snadné používání a dobrou čitelnost. Horní část přístrojové desky nabízí praktickou zobrazovací zónu v úrovni očí, zatímco ve spodní ovládací zóně budete mít všechno ve snadném dosahu. Výsledkem je nádherné spojení inovací, komfortu a designu světové úrovně.

Mysleli jsme na všechno, takže vy už nemusíte.

Nová Kia Sportage je zárukou, že každá vaše cesta bude probíhat bez potíží a starostí. Proto je například vybavena celou řadou vyspělých technologií, díky nimž se dostanete do svého cíle bez sebemenšího náznaku stresu. Nová Sportage vám bude na cestách poskytovat maximální podporu od informování o platném omezení rychlosti přes zvyšování viditelnosti na silnici až po naprosto snadné zaparkování vozu. Takže jedinou věcí, o kterou se budete muset postarat, je usednout za volant a užívat si radost z jízdy.

Domluvit předvádějící jízdu

Pokud máte zájem o nezávaznou předváděcí jízdu, dejte nám vědět a my vás obratem velmi rádi kontaktujeme a požadovaný model předvedeme

nebo