Sorento

Sorento

Výjimečná kvalita

Sofistikovaná, estetická. To je vlajková loď značky Kia na poli vozů kategorie SUV.

Evoluce v designu, která se zrodila při vylepšování designu Sorenta, zdůrazňuje její uhlazený profil a propůjčují Sorentu odvážný a majestátný vzhled při jízdě.

Hebké látky a kůže, černě lesklé detaily v interiéru, chromované kontury... Designéři značky Kia se zkrátka rozhodli pro ryzí luxus, který zaujme oko a je odměnou při doteku.

Nechte se unést odlehčenými tvary v kabině v čele s protaženou palubní deskou a jemnými konturami, které následují nejnovější trend "moderní a prostorný" a jsou ztělesněním přepychu.

Přední svítilny, orámované ostře řezanou kapotou, jsou orámované LED světly deního svícení, které podporují viditelnost vozu. Zadní LED světlomety snoubí bezpečnost a podtrhují a dotvářejí charakter nového Sorenta.

Kia Sorento nové generace přijíždí s mnoha inteligentními a komfortními prvky výbavy bez kompromisů. Díky ním se stane jízda zážitkem jak pro řidiče, tak pro ostatní pasažéry.

360° monitorovací systém (AVM)

Vyzkoušejte, jak pohodlné je mít oči všude - díky 360° monitorovacímu systému (AVM) se čtyřmi kamerami, díky nimž uvidíte při parkovacím manévru do všech směrů kolem sebe.

Systém varování opuštění jízdního pruhu

Aktivní bezpečnostní systém spustí slyšitelný poplach ihned, jakmile bez zapnutí ukazatelů směru opustíte jízdní pruh - udrží vás na správné trase, i když na okamžik poleví Vaše pozornost.

Chytrý parkovací asistent

Automatický systém zaparkuje vaši Kia Sorento na místo za vás, ať už jde o parkování podélné či příčné. A až budete potřebovat odjet, zase místo vás vyjede ven.

Elektricky ovládané víko pátých dveří

Víko pátých dveří se automaticky otevře v okamžiku, kdy rozpozná ve své blízkosti klíč Smart Key.

Systém sledování mrtvého úhlu (BSD)

Senzory v zadní části vozu mají za úkol sledovat prostor za vozem, kde se mohou vyskytovat vozy skryté pohledu řidiče. Pokud se začne přibližovat či Vás předjíždět, systém Vás na tuto situaci okamžitě upozorní.

Pokročilý adaptivní tempomat (ASCC)

Chová se jako klasický tempomat, až do chvíle kdy senzory zachytí vozidlo před vámi - pak začne vůz zpomalovat či ho dokonce zastaví. Pomůže Vám zachovat bezpečnou vzdálenost a předejít nehodě.

Navigační a multimediální systém

Nový navigační systém se 7" LCD dotykovou obrazovkou či 8" obrazovkou, který může využívat funkcí hlasového ovládání navigace. Navíc přidává benefity prémiového sound systému Infinty.


Technická data  Skladové vozy  Konfigurátor

Domluvit předvádějící jízdu

Pokud máte zájem o nezávaznou předváděcí jízdu, dejte nám vědět a my vás obratem velmi rádi kontaktujeme a požadovaný model předvedeme

nebo