Zcela nový CEED SW

Zcela nová Kia CEED SW

Ceník   Katalog   Technické údaje

AKČNÍ COOL LÉTO

NOVÁ KIA CEED SW 1,4 CVVT - AKČNÍ MODEL COOL ZA 348 900 s DPH

včetně výkupního bonusu

Největší, nejlevnější a nejpraktičtější kombi ve své třídě se zárukou 7 let 

Objevte limitovanou nabídku Cool s bohatou výbavou. Pořiďte si právě teď nový Ceed SW s obrovským zavazadlovým prostorem o objemu 625 litrů, kam snadno naložíte i mimořádně velký náklad. Akční cena zahrnuje výkupní bonus za Váš starý vůz ve výši 20 000 Kč a exkluzivní 7letou záruku Kia. Máme k dispozici desítky vozů skladem. 


 Chcete-li si skutečně užívat každou jízdu, jste zváni. Chcete-li vypadat a cítit se skvěle, pak jste s námi na stejné vlně. A pokud si myslíte, že by dynamický design měl být příslibem dynamické jízdy, pak jste k sobě nalezli ideálního partnera v podobě nového modelu Kia Ceed. Jeho odvážné nové stylistické prvky, mezi něž patří výrazná maska chladiče, obklopená světlomety LED a světly LED pro denní svícení ve stylu ledové kostky“, chromované okenní lišty a sportovní pneumatiky Michelin na dvoubarevných 17“ kolech z lehké slitiny, okamžitě upoutají Vaši pozornost. Zkrátka nový Ceed má vše potřebné pro znovuobjevování zábavy za volantem a ještě většího nadšení z jízdy.

5 důvodu, proč si vůz vybrat

Aktuální nabídka

Domluvit předvádějící jízdu

Pokud máte zájem o nezávaznou předváděcí jízdu, dejte nám vědět a my vás obratem velmi rádi kontaktujeme a požadovaný model předvedeme

nebo