COMBO Life

COMBO Life

Katalog   Ceník   Skladové vozy

FAKTA MLUVÍ PRO COMBO LIFE.

Flexibilita, prostor, prvotřídní technologie, luxusní prvky, skvělá inovativní bezpečnostní výbava – nové Combo Life má vše potřebné.

 1. Chytré asistenční systémy řidiče: 19 prvků, mezi které patří i Pokročilý parkovací asistent1 a Systém hlídání slepého úhlu 1 , snižují stres a pomáhají zdárně dorazit do cíle cesty.
 2. Prvotřídní kokpit: Intuitivní ovládání, 8˝ dotykový displej, vyhřívaný volant a vyšší pozice pro sezení.
 3. Panoramatické střešní okno s policí 2 : Velké množství světla a místo pro odkládání.
 4. Flexibilní sedadla: Buďte připraveni na cokoli až se 7 sedadly1 a individuálními zadními sedadly .
 5. Spousta prostoru: Až 28 snadno dostupných odkládacích prostor a zavazadlový prostor o objemu až 2 693 litrů.
 6. Panoramatická zadní kamera: Širokoúhlý pohled (180°) a pokročilé senzory umožňují perfektní přehled o situaci za vozem.
 7. Bezdrátové dobíjení: Pohodlný způsob nabíjení vašeho chytrého telefonu.
 8. Automatické nouzové brzdění: Varuje řidiče zvukovým znamením o nebezpečné situaci vpředu. Pokud se přiliš přiblíží jiné vozidlo nebo chodec, začne automaticky brzdit až do úplného zastavení.

AŽ 7 SEDADEL A PŘECI SPOUSTA PROSTORU.

 1. Až 7 sedadel: Díky mnoha možnostem nastavení sedadel si najdete pro sebe vždy tu pravou konfiguraci vnitřního prostoru. Individuálně sklopná sedadla ve 3. řadě se také posouvají a lze je z auta pohodlně vyjmout. Změna ze 7 na 5 míst snadno a rychle.
 2. Sklopná sedadla: Jedete nakoupit nábytek nebo potřeby pro dům a zahradu? Vytvořte rovnou ložnou plochu sklopením zadních sedadel a předního sedadla spolujezdce. Sklopte všechna sedadla a objevte zavazadlový prostor, který se ztrojnásobí až na objem 2 126 litrů3 pro verzi se standardní délkou karoserie.
 3. Flexibilní zadní sedadla: Vyberte si 3 individuální zadní sedadla4 nebo lavici sklopnou v poměru 60/40. Plánujete rozšíření vaší rodiny? Bez problému vedle sebe posadíte 3 děti ve 3 dětských sedačkách na sedadla, která jsou vybavena úchyty ISOFIX.

 

Marek Mielcarek

Marek Mielcarek

vedoucí prodeje vozů Opel

marek.mielcarek@autocentrum.cz

Domluvit předvádějící jízdu

Pokud máte zájem o nezávaznou předváděcí jízdu, dejte nám vědět a my vás obratem velmi rádi kontaktujeme a požadovaný model předvedeme

nebo