CROSSLAND X

Opel CROSSLAND X

Atraktivní a kompaktní z vnějšku, velmi prostorný a flexibilní uvnitř, s efektním dvoubarevným lakováním a sebevědomým vzhledem SUV vozu – to je Opel Crossland X.

KRÁSA MĚSTSKÉ DŽUNGLE

SUV design Crosslandu X je sportovní, elegantní a jeho velikost je ideální do města. Přední pohled evokuje sebevědomí a výkon. Z boku vynikají dynamické křivky, které zaujmou motivem dvojitého křídla světlometů vpředu, přecházející do atletického ochranného lemování bočníčásti až po elegantní záď.

JASNĚJI VE VŠECH SMĚRECH

Jízda v noci je nyní bezpečnější a pohodlnější díky adaptivním světlometům a LED světlometům, které svítí až o 30 % jasněji než halogeny. V každé situaci tak uvidíte lépe a váš vůz bude také lépe viditelný pro ostatní.

TO PRAVÉ MÍSTO

Řízení je zábava, pokud je váš vůz pohodlný a vše pracuje v naprostém souladu. Palubní deska je plynulá a přehledná, uvnitř je spousta místa a vyšší posaz umožňuje skvělý výhled do všech stran. Kvalita zpracování a materiálů zaslouží jedničku s hvězdičkou.

Technické údaje    Skladové vozy    Akční ceník

Marek Mielcarek

Marek Mielcarek

vedoucí prodeje vozů Opel

marek.mielcarek@autocentrum.cz

Domluvit předvádějící jízdu

Pokud máte zájem o nezávaznou předváděcí jízdu, dejte nám vědět a my vás obratem velmi rádi kontaktujeme a požadovaný model předvedeme

nebo

Další/Podobné modely