GRANDLAND X

Opel GRANDLAND X

Katalog   Technické údaje   Ceník   Skladové vozy   

Usaďte se a zhluboka se nadechněte. Je skvělé být zpátky, nebo ne? Oslavte nabytou svobodu jízdou po ulicích jako dříve. Bez stanoveného cíle, bez nutnosti se vrátit v určitý čas. Zato s chutí na dobrodružství. Sešlápněte plynový pedál nového vozu Grandland X a čas bude jen a jen váš.

Přivítejte zpět tlukot srdce.

Jste známí svou odvahou, hbitostí a rychlostí – proč by se to nyní mělo změnit? Inovativní prvky vozu Grandland X vám jistí záda za každé situace.

Přivítejte zpět chuť cestovat.

Na přání pro Ultimate, Enjoy a Innovation. Nelze pro Selection. Váš čas právě začal – a to nejlepší teprve přijde: Grandland X vyzařuje dobrodružství z každého úhlu díky svým ostrým liniím, svalnatému postoji a atletické duši. Nastupte a vydejte se na cestu dokud nepřijde noc. A užijte si ji díky panoramatické prosklené střeše1 .

Přivítejte zpět svůj postoj.

Prozkoumejte své teritorium: pohodlná pozice pro sezení vám umožní skvělý rozhled. Vyhřívaná a odvětrávaná ergonomická přední sedadla AGR1 zajistí podporu vašich zad na dlouhých cestách. Lze je elektricky nastavit v 16 různých směrech pro perfektní pozici. Stačí jen stisknout tlačítka na straně sedadla.

 

Marek Mielcarek

Marek Mielcarek

vedoucí prodeje vozů Opel

marek.mielcarek@autocentrum.cz

Domluvit předvádějící jízdu

Pokud máte zájem o nezávaznou předváděcí jízdu, dejte nám vědět a my vás obratem velmi rádi kontaktujeme a požadovaný model předvedeme

nebo

Další/Podobné modely