Pneugarance na pneumatiky a kompletní kola

V zimním ale i letním období se množí případy najetí do výmolu, díry, na kámen nebo na obrubník ukrytý ve sněhu, břečce nebo ledu. Výsledkem mnohdy bývají nečekané výdaje majitele vozidla, spojené s nákupem nových pneumatik.

Zákazníci, kteří si u nás zakoupí kompletní zimní kola nebo letní a zimní pneumatiky se první tři roky od zakoupení nemusí obávat nenadálých výdajů. Pneugarance se v případě neopravitelného poškození pneumatiky postará o krytí vzniklé škody. Plnění lze využít také v případech, kdy poškození pneumatiky vzniklo nepozorností řidiče.

 

TŘÍLETÁ ZÁRUKA na nové zimní a letní pneumatiky

Pneugarance kryje poškození a výrobní vady s možností poměrného proplacení zůstatkové hodnoty v závislosti na aktuálním opotřebení pneumatik. Výše záručního plnění se řídí zůstatkovou hodnotou a původní kupní cenou poškozené pneumatiky. Záruka uhradí zpravidla 30-70% hodnoty nové pneumatiky. Pokud se vůz v důsledku poškození pneumatiky stane nepojízdným a řidič je držitelem doživotní záruky mobility, uhradí záruka i náklady na odtah.

Záruka nekryje poškození vzniklá na zaparkovaném voze v důsledku vandalismu. Uplatnění záruky je také podmíněno zakoupením nových zimních nebo letních pneumatik u nás. Nově zakoupená pneumatika automaticky získává tříletou záruku.

 

Pneugarance na vozy Škoda