Reference

Profesionální služby a skvělá péče

Dobrý den, rád bych tímto poděkoval za poskytnuté profesionální služby a nadstardní přístup paní Syrové. Včera ve večerních hodinách jsem si na vaší pobočce vyzvedl své nové auto Peugeot 308SW. Auto jsem objednával v červnu a začal jsem prvně hledat v místě bydliště v Brně. Zdejší autosalony neprojevily velkou ochotu jednat o mých požadavcích a to více jsem byl překvapen promptní reakcí paní Syrové. Následné objednání a vyřízení formalit velmi rychle proběhlo a to včetně jasné s strukturované komunikace. I když dodání vozdidla bylo slíbeno až za tři měsíce, na dvoutýdenní bázi mě vždy informovala o stavu věcí. A navíc, což bylo pro mě velmi milým překvapením a pocitem péče o zákazníka, mi zajistila kompenzaci za toto dlouhé čekání. Předání proběhlo v nestandardní době po 19:00 a vše proběhlo hladce a v příjemné atmosféře. Shrnu svůj dojem z paní Syrové do pár posledních vět. Velmi profesionální a zároveň lidský přístup, rychlá a jasná komunikace. Pro mě osobně bylo celé jednání s paní Syrovou velmi příjemnou zkušeností.

Zdraví O. S.

Odborný přístup při realizaci servisní zakázky

Dobrý den, rád bych touto cestou poděkoval za vysoce odborný, profesionální a lidský přístup při realizaci zakázky ve formě opravy svého starého vozidla a zápůjčce náhradního vozidla, kterého se mi dostalo v Pardubicích, kde jsem včera přebíral svůj starý vůz VW Golf Variant a vracel náhradní zapůjčené vozidlo, rovněž VW Golf Variant. Pochvala míří všem, kteří se na zakázce podíleli, zejména však Davidu Kvačkovi, se kterým jsem osobně jednal.

Karel G.

Volkswagen T-Roc

Volkswagen T-Roc

Dobrý den, koncem dubna 2018 jsem opakovaně navštívil Autocentrum v Pardubicích – prodej vozidel Volkswagen. Měl jsem zájem o koupi vozidla Volkswagen T-Roc. Velice ochotně se mě ujal p. Bohuslav Nyč. Absolvoval jsem s ním zkušební jízdu vozidlem (mohl jsem porovnat rozdíl mezi 1,0 a 1,5 TSI). Při konfigurování vozidla mi odborně dobře poradil a nabídl mi zajímavou koncovou cenu vozidla. Při jednáních byl vždy velice ochotný, na všechny moje dotazy znal odpověď. Chtěl bych p. Bohuslavu Nyčovi poděkovat za jeho vstřícný i odborný přístup. Přeji Vám více takových dobrých zaměstnanců.

Ing. Karel V. , Hradec Králové

Předváděcí jízda ŠKODA Rapid

Dobrý den, chci ocenit iniciativní předvedení vozu ŠKODA Rapid při předváděcí jízdě Vaší pracovnicí, paní Hanou Frančekovou dne 2. května 2018. Rozhodnu se pravděpodobně pro koupi úplně nového vozu ŠKODA v Autocentru Barth, přestože mně již i fyzicky předváděcí vůz okouzlil natolik, že jsem původně uvažoval o jeho koupi v červenci tohoto roku. Má ale, myslím, některé doplňky, které bych si jinak neobjednal, a tak se raději zaměřím na objednání zcela nového vozu. Děkuji také Ing. Janu Straškovi za poskytnutí užitečných informací.

Ing. Josef Š.

Pochvala servisních techniků

Pochvala servisních techniků

Dobrý den, chtěl bych pochválit celý tým techniků na příjmu do servisu ŠKODA za velmi vstřícný přístup - jezdím k vám již řadu let ( mám od vás koupený již čtvrtý vůz Octavia + nyní jednu ojetou Fabii ) a vždy jsem se setkal s ochotou a vstřícností - nyní i při servisní prohlídce a následné opravě. Současně bych chtěl pochválit i kolegy na prodeji ojetých vozů též za vstřícnost a ochotu - dobře mi poradili, vybraný vůz zarezervovali, přehlásili na registru vozidel. Jejich ochota a zájem o klienta zasluhuje též ocenění. Občas se stane drobná nepřesnost - např. při druhé opravě nad 3000,- Kč jste mi přes prezentovanou nabídku Autocentra Barth - umytí vozu zdarma - vůz neumyli, ale to jistě není zásadní nedostatek. Jinak jsem s přístupem a prací spokojen.

MUDr.Petr K.

Servis ŠKODA v Hradci Králové

Dobrý den, ráda bych se s Vámi podělila o mou zkušenost v Autocentru BARTH na Brněnské ulici v Hradci Králové. Potřebovala jsem převézt kola pro sebe a vnučku na dovolenou a nevěděla jsem si rady s montáží zahrádky. Rozhodla jsem se proto obrátit se na servis ŠKODA, který mám nedaleko. Byla jsem mile překvapená ochotným jednáním vašich zaměstnanců, zejména pak pana Vágnera, který mi vše vysvětlil a na počkání namontoval. Ráda se na tento servis s důvěrou obrátím i příště.

Š. P.

Nákup nových vozů Peugeot 3008

Dobrý den, chtěl bych ocenit jednání a přístup Lenky Syrové ohledně jednání o nákupu nových vozů Peugeot 3008 pro naši firmu. Je vstřícná, ochotná a hlavně spolehlivá. I když jsme nakonec shodou náhod koupili na poslední chvíli 2 x ŠKODA Superb (také od Vás - 2 roční vozy za 1 400 000), tak musím přístup L. Syrové jen pochválit. S pozdravem

Ing. Radek K.

Nákup nového vozu ŠKODA Fabia

Dobrý den, dnes jsem u vás v Autocentru v Pardubicích koupil novou Fabii. Vybral jsem si vaši firmu, i když jsem měl nabídky i od jiných prodejců o cca 15.000 Kč nižší, z jediného důvodu - profesionální přístup paní Kateřiny Plecháčkové. Její přístup ke mně, to jak mi nabídla auto a služby s tím spojené, byl opravdu příkladný. Její profesionalita mne přesvědčila, abych si auto koupil ve vaší firmě a navštívil vaše město.

Otakar S.

Nákup nového vozu SEAT Ateca

Nákup nového vozu SEAT Ateca

Dobrý den, zakoupil jsem si v Autocentru BARTH, Bří. Štefanů 985, Hradec Králové vůz SEAT Ateca Xcellence 1.4 TSI 110 kW 7DSG. Objednávka tohoto vozu proběhla v únoru 2017 u prodejce pana Vondry. Během doby, kdy probíhala výroba vozu, mi pan Vondra poskytoval cenné a důležité informace týkající se výroby vozu, ale i podobné informace týkající se přímo vozu. Na veškeré mé otázky, například co se týče sedmistupňové automatické převodovky, motoru, výměny oleje, servisu apod. mi prodejce pan Vondra, vždy vřele bez jakýchkoliv problémů odpověděl. Jsem osoba se zdravotním postižením, vůz je pro mě důležitým životním prostředkem a poskytnuté informace k vozu mi preventivně ulehčí život. Rád bych touto cestou vyjádřil spokojenost a poděkování panu Vondrovi za příjemné vystupování, ochotu podat pro mě cenné informace a pomoc při konzultaci výběru vozu a jeho doplňků.

Martin G. , Rychnov nad Kněžnou

Oprava vozu Volkswagen Touareg

Dobrý den, dovolte mi poděkovat za příkladný přístup servisu společnosti Autocentrum Barth v Pardubicích, jmenovitě servisnímu poradci, panu Davidovi Kvačkovi. V průběhu vánočních svátků, dne 27.12. jsem potřeboval pomoci v situaci, kdy se mi na voze Volkswagen Touareg částečně uvolnil plast pod předním nárazníkem a při jízdě způsoboval hluk a dostával se do kontaktu s předním kolem. Po zavolání do servisu Volkswagen Autocentrum Barth v Pardubicích, který jsem měl v tu chvíli nejblíže, mi byl ihned nabídnut termín v ten samý den. Po příjezdu se mi věnoval pan David Kvaček, problém byl odstraněn během několika minut, během kterých jsem si sotva stihl prohlédnout nové vozy na showroomu a vypít kávu. Závada byla na místě odstraněna a provedena servisem zdarma. Podotýkám ještě, že vše proběhlo naprosto samozřejmě, aniž bych uvedl, že jsem zástupcem importéra Volkswagen a vyžadoval v souvislosti s tímto jakékoliv nadstandardní služby. Děkuji tímto ještě jednou za vstřícnost a za příjemnou zkušenost u autorizovaného partnera Volkswagen - Autocentrum Barth. Tento partner tedy dle mé osobní zkušenosti skvěle prezentuje značku Volkswagen směrem ke svým zákazníkům, což mě z pohledu mé pozice těší dvojnásobně a pan David Kvaček odvádí díky své profesionalitě a přístupem k zákazníkovi vynikající práci jak pro značku, tak pro svého zaměstnavatele.

Ing. David V.