Reference

Rychlé vyřízení a perfektní servis

Rychlé vyřízení, perfektní servis pro klienta. Paní Jiroutková, která mne měla na starost a vše mi vyřídila, byla naprosto profesionální, ochotná, milá a celkově jsem s touto firmou Autocentrum BARTH moc spokojená. Ráda znovu využiji jejich služeb a doporučím známým.

Company G.

Vstřícnost a super cena

Musím pochválit přístup v servisu, velká vstřícnot bez předchozího objednání, na počkání opraveno, včetně montáže plašiče proti kunám a hlodavcům a to vše za super cenu. Velká spokojenost.

Vanda T.

Celá akce proběhla naprosto hladce a rychle

Na celém nákupu vozidla jsem byla nejvíce spokojená s paní prodejkyní, byla velice lidská, schopná a sympatická. Celá akce proběhla naprosto hladce a rychle. Když jsme se domluvily na čase, vždy vše proběhlo na čas a bez čekání.

Company B.

Zákaznící se určitě rádi vracejí

Byl jsem velice překvapen ochotou pana přejímacího technika..nevím jak je placen,ale určitě zaslouží přidáno.díky němu se určitě zákazníci rádi vracejí.zamě 1 podtržená.. P.S. pana technika neznám ani jsem ho nikdy neviděl.takže mu nedělám skrytou reklamu.

Rudolf R.

Profesionální služby a skvělá péče

Dobrý den, rád bych tímto poděkoval za poskytnuté profesionální služby a nadstardní přístup paní Syrové. Včera ve večerních hodinách jsem si na vaší pobočce vyzvedl své nové auto Peugeot 308SW. Auto jsem objednával v červnu a začal jsem prvně hledat v místě bydliště v Brně. Zdejší autosalony neprojevily velkou ochotu jednat o mých požadavcích a to více jsem byl překvapen promptní reakcí paní Syrové. Následné objednání a vyřízení formalit velmi rychle proběhlo a to včetně jasné s strukturované komunikace. I když dodání vozdidla bylo slíbeno až za tři měsíce, na dvoutýdenní bázi mě vždy informovala o stavu věcí. A navíc, což bylo pro mě velmi milým překvapením a pocitem péče o zákazníka, mi zajistila kompenzaci za toto dlouhé čekání. Předání proběhlo v nestandardní době po 19:00 a vše proběhlo hladce a v příjemné atmosféře. Shrnu svůj dojem z paní Syrové do pár posledních vět. Velmi profesionální a zároveň lidský přístup, rychlá a jasná komunikace. Pro mě osobně bylo celé jednání s paní Syrovou velmi příjemnou zkušeností.

Zdraví O. S.

Odborný přístup při realizaci servisní zakázky

Dobrý den, rád bych touto cestou poděkoval za vysoce odborný, profesionální a lidský přístup při realizaci zakázky ve formě opravy svého starého vozidla a zápůjčce náhradního vozidla, kterého se mi dostalo v Pardubicích, kde jsem včera přebíral svůj starý vůz VW Golf Variant a vracel náhradní zapůjčené vozidlo, rovněž VW Golf Variant. Pochvala míří všem, kteří se na zakázce podíleli, zejména však Davidu Kvačkovi, se kterým jsem osobně jednal.

Karel G.

Volkswagen T-Roc

Volkswagen T-Roc

Dobrý den, koncem dubna 2018 jsem opakovaně navštívil Autocentrum v Pardubicích – prodej vozidel Volkswagen. Měl jsem zájem o koupi vozidla Volkswagen T-Roc. Velice ochotně se mě ujal p. Bohuslav Nyč. Absolvoval jsem s ním zkušební jízdu vozidlem (mohl jsem porovnat rozdíl mezi 1,0 a 1,5 TSI). Při konfigurování vozidla mi odborně dobře poradil a nabídl mi zajímavou koncovou cenu vozidla. Při jednáních byl vždy velice ochotný, na všechny moje dotazy znal odpověď. Chtěl bych p. Bohuslavu Nyčovi poděkovat za jeho vstřícný i odborný přístup. Přeji Vám více takových dobrých zaměstnanců.

Ing. Karel V. , Hradec Králové

Předváděcí jízda ŠKODA Rapid

Dobrý den, chci ocenit iniciativní předvedení vozu ŠKODA Rapid při předváděcí jízdě Vaší pracovnicí, paní Hanou Frančekovou dne 2. května 2018. Rozhodnu se pravděpodobně pro koupi úplně nového vozu ŠKODA v Autocentru Barth, přestože mně již i fyzicky předváděcí vůz okouzlil natolik, že jsem původně uvažoval o jeho koupi v červenci tohoto roku. Má ale, myslím, některé doplňky, které bych si jinak neobjednal, a tak se raději zaměřím na objednání zcela nového vozu. Děkuji také Ing. Janu Straškovi za poskytnutí užitečných informací.

Ing. Josef Š.

Pochvala servisních techniků

Pochvala servisních techniků

Dobrý den, chtěl bych pochválit celý tým techniků na příjmu do servisu ŠKODA za velmi vstřícný přístup - jezdím k vám již řadu let ( mám od vás koupený již čtvrtý vůz Octavia + nyní jednu ojetou Fabii ) a vždy jsem se setkal s ochotou a vstřícností - nyní i při servisní prohlídce a následné opravě. Současně bych chtěl pochválit i kolegy na prodeji ojetých vozů též za vstřícnost a ochotu - dobře mi poradili, vybraný vůz zarezervovali, přehlásili na registru vozidel. Jejich ochota a zájem o klienta zasluhuje též ocenění. Občas se stane drobná nepřesnost - např. při druhé opravě nad 3000,- Kč jste mi přes prezentovanou nabídku Autocentra Barth - umytí vozu zdarma - vůz neumyli, ale to jistě není zásadní nedostatek. Jinak jsem s přístupem a prací spokojen.

MUDr.Petr K.

Servis ŠKODA v Hradci Králové

Dobrý den, ráda bych se s Vámi podělila o mou zkušenost v Autocentru BARTH na Brněnské ulici v Hradci Králové. Potřebovala jsem převézt kola pro sebe a vnučku na dovolenou a nevěděla jsem si rady s montáží zahrádky. Rozhodla jsem se proto obrátit se na servis ŠKODA, který mám nedaleko. Byla jsem mile překvapená ochotným jednáním vašich zaměstnanců, zejména pak pana Vágnera, který mi vše vysvětlil a na počkání namontoval. Ráda se na tento servis s důvěrou obrátím i příště.

Š. P.