Reklamní polepy aut a dodávek

Pořídili jste u nás v Autocentrum BARTH nový vůz a chcete, aby se stal součástí Vašeho podnikání? Patříte mezi ty, kteří nedají dopustit na originální design?

V tom případě Vám nabízíme reklamní polep Vašeho automobilu nebo rovnou celé firemní flotily vozů. BARTH Reklamka poskytuje kompletní reklamní polepy na auta – tzv. „signmaking“, díky kterému s Vámi reklama půjde kamkoliv se vydáte!

BARTH REKLAMKA

Kvalitní reklamní polepy na auto či dodávku jsou skvělým komunikačním kanálem, který nevyžaduje žádné další dodatečné náklady či investice.

Reklamní agentura společnosti BARTH realizuje kompletní služby ve světě reklamy více než 25 let, vlastní certifikaci ISO 9001 a veškeré polepy navrhuje a tiskne tzv. in-house na vlastních tiskových strojích. A nejen to! Realizace polepů probíhá pod taktovkou zkušených techniků, kteří s chirurgickou přesností, a ohleduplností sobě vlastní, přistupují ke každé zakázce. Výhodou zakoupení vozu a realizace polepu u nás v BARTHu je skutečnost, že svůj nový vůz si můžete převzít již polepený, což Vám ušetří spoustu času a zajistí pohodlné předání, kdy se nemusíte starat o nic navíc.

Realizace polepu v BARTH Reklamce od A do Z:

  1. Vytvoření unikátního grafického návrhu
  2. Seznámení se s vozidlem a jeho zaměření
  3. Tisk polepu na míru
  4. Profesionální polep automobilu
  5. Auto s jedinečným a neotřelým designem

BARTH Reklamka – prémiové služby v oblasti reklamní tvorby

Kontaktujte nás

položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.