SEAT STK service

SEAT STK service

SEAT STK SERVICE. TECHNICKÁ A EMISE ZDARMA!

Pravou radost z jízdy ve Vašem voze SEAT poznáte pouze tehdy, pokud funguje vše tak jak má. Jedině pak se můžete za volantem uvolnit a oddat se požitku z řízení Vašeho vozu. Chceme se postarat, aby Vám tyto příjemné pocity vydržely co nejdéle, a proto jsme pro Vás připravili nabídku technické kontroly a měření emisí zdarma.

Pokud byste řídili vůz s propadlou technickou kontrolu či měřením emisí, můžete být potrestáni vysokou pokutou nebo nařízeným odtahem. Při dopravní nehodě by se pak na Vás nevztahovalo
ani platné povinné ručení.
Přivezte raději svůj SEAT do autorizovaného servisu a o Váš vůz se postarají vyškolení technici. Prověří stav Vašeho vozu a vše potřebné opraví. Jako bonus získáte provedení technické kontroly v nezávislé STK a měření emisí zdarma.

Autorizované servisy SEAT Vám garantují nejen špičkovou kvalitu pravidelně školených techniků, ale navíc používají výhradně Originální díly SEAT. Samozřejmostí je dvouletá záruka na díly i práci. Pouze tak se můžeme zaručit za plnou kompatibilitu a to, že se Váš vůz bude chovat stejně, jako když opouštěl naši továrnu.

Těšíme se na Vaši návštěvu.