Šeková knížka Škoda

Cenově výhodné nabídky pro váš vůz - až s 20% slevou na vybrané servisní úkony

Pokud vlastníte vůz ŠKODA Felicia, Fabia, Octavia, Superb nebo Roomster, jehož stáří je 4 a více let, je akce Šeková knížka plná slev určena právě Vám! Nabízíme cenově zvýhodněné ŠKODA Originální díly a servisní služby, které zaručí vaši bezpečnou jízdu. U autorizovaného servisního partnera máte jistotu, že používá ŠKODA Originální díly a výrobcem předepsané technologické postupy - dobré vlastnosti vašeho vozu tak zůstanou zachovány.

Šeková knížka Škoda

Pokud chcete využít naší nabídky, stačí nás navštívit.

Šeková knížka plná slev obsahuje:

Výměna ŠKODA Originálních brzdových destiček, čelistí, kotoučů a bubnů
sleva ve výši 20% z celkové ceny opravy, která zahrnuje díly a práci (včetně DPH). Vztahuje se i na samostatnou výměnu brzdových destiček.

Výměna ŠKODA Originálního středního a zadního dílu výfuku
Sleva ve výši 20% z celkové ceny opravy, která zahrnuje díly a práci (včetně DPH). Vztahuje se i na samostatnou výměnu středního nebo zadního dílu výfuku.

Výměna ŠKODA Originální tlumičů
Sleva ve výši 20% z celkové ceny opravy, která zahrnuje díly a práci (včetně DPH). Pro modely Felicia, Fabia a Octavia platí sleva i na předepsané přeměření geometrie po výměně přeních tlumičů.

Výměna ŠKODA Originální spojkové lamely, přítlačného koutouče, vypínacího ložiska a setrvačníku
Sleva ve výši 20% z celkové ceny opravy, která zahrnuje díly a práci (včetně DPH). Sleva platí pouze v případě montáže u servisního partnera ŠKODA.

Výměna rozvodů
Sleva ve výši 15% z celkové ceny dílů (včetně DPH), týká se pouze ŠKODA Originálního řemenu, rozvodového řetězu, kladek a vodního čerpadla.

Zakázka nad 3 000 Kč
Sleva ve výši 10% na ŠKODA Originální díly, je-li celková cena opravy vyšší než 3 000 Kč (včetně DPH). Do celkové ceny opravy nejsou zahrnuty hodnoty oprav, na které byl uplatněn některý z dalších šeků. Maximální výše slevy je 5 000 Kč.

Autokosmetika ŠKODA 
Pokud bude celková cena opravy vyšší než 1 000 Kč (včetně DPH), může si zákazník vybrat jednu položku ze seznamu autokosmetiky zdarma. Do celkové ceny opravy nejsou zahrnuty hodnoty oprav, na které byl uplatněn některý z dalších šeků.

Nákup ŠKODA Originálního příslušenství
Sleva ve výši 20% na nákup ŠKODA Originálního příslušenství, pokud jeho hodnota přesáhne 1 000 Kč (včetně DPH), je-li celková cena opravy nad 3 000 Kč (včetně DPH). Šek nelze uplatnit na nákup zimních kompletních kol. Šek je možné kombinovat s libovolným šekem z šekové knížky.

Pozn. - Slevy neplatí na produkty zakoupené přes ŠKODA E-shop.