Kodiaq

Kodiaq

Designový jazyk značky ŠKODA zdůrazňuje všestrannost tohoto modelu: robustnost, dynamiku a eleganci. Sedm sedadel a nejvíce prostoru pro zavazadla jsou nejpůsobivějšími atributy prostorného interiéru. S objemem od 720 do 2 065 litrů (se sklopenými zadními opěradly) nabízí ŠKODA KODIAQ největší zavazadlový prostor ve své třídě. Netřeba dodávat, že bohatý prostor mají také přední a zadní sedadla. Konektivita nového modelu Kodiaq s celou řadou mobilních zařízení a aplikací představuje špičku ve své třídě. ŠKODA Connect je zcela novým prvkem konektivity vozů ŠKODA. Všechny informace jsou zobrazovány na 6,5” nebo 8” displejích se skleněným designem.

Moderní benzínové a naftové motory zajišťují, že má nová ŠKODA KODIAQ vždy perfektní výkon. Pohonné jednotky o objemu od 1,4 do 2,0 litru nabízejí výkony od 110 po 140 kW. Vybrat si můžete mezi šestistupňovým manuálem nebo šesti- či sedmistupňovou automatickou převodovkou.

ŠKODA Kodiaq

Domluvit předvádějící jízdu

Pokud máte zájem o nezávaznou předváděcí jízdu, dejte nám vědět a my vás obratem velmi rádi kontaktujeme a požadovaný model předvedeme

nebo