Kodiaq

Kodiaq

Designový jazyk značky ŠKODA zdůrazňuje všestrannost tohoto modelu: robustnost, dynamiku a eleganci. Sedm sedadel a nejvíce prostoru pro zavazadla jsou nejpůsobivějšími atributy prostorného interiéru. S objemem od 720 do 2 065 litrů (se sklopenými zadními opěradly) nabízí ŠKODA KODIAQ největší zavazadlový prostor ve své třídě. Netřeba dodávat, že bohatý prostor mají také přední a zadní sedadla. Konektivita nového modelu Kodiaq s celou řadou mobilních zařízení a aplikací představuje špičku ve své třídě. ŠKODA Connect je zcela novým prvkem konektivity vozů ŠKODA. Všechny informace jsou zobrazovány na 6,5” nebo 8” displejích se skleněným designem.

Moderní benzínové a naftové motory zajišťují, že má nová ŠKODA KODIAQ vždy perfektní výkon. Pohonné jednotky o objemu od 1,4 do 2,0 litru nabízejí výkony od 110 po 140 kW. Vybrat si můžete mezi šestistupňovým manuálem nebo šesti- či sedmistupňovou automatickou převodovkou.

ŠKODA Kodiaq

 

ŠKODA Kodiaq

SUV silné jako medvěd

ŠKODA KODIAQ dává najevo své sebevědomí kombinací výrazného designu, bohatého vnitřního prostoru, skvělé funkčnosti nejmodernějších asistenčních systémů a inovativních řešení konektivity.


Bezpečnost

ŠKODA KODIAQ přináší do kategorie SUV střední třídy celou řadu bezpečnostních prvků a asistentů, které bývaly doménou luxusních vozů. Hojné využití vysokopevnostní oceli přispívá k bezpečnosti vás i vaší rodiny.

Komfort

Vedle excelentní kvality materiálů a skvělého odhlučnění si můžete užívat i praktických prvků jako je vyhřívaný volant nebo virtuální pedál pro otevírání a zavírání zavazadlového prostoru. A co víc, všechny ovládací prvky jsou intuitivně rozmístěny tak, abyste je měli vždycky po ruce.

Režim Off-road

Od velkého SUV se po právu očekává, že bude nabízet neobyčejné schopnosti. Chytrý pohon všech čtyř kol a vysoký podvozek jsou ideálním řešením pro dobrodružství v terénu. Režim Off-road lze zapnout jediným stiskem tlačítka (v nabídce pro vozy s pohonem všech kol a systémem Drive Mode Select).


 

Domluvit předvádějící jízdu

Pokud máte zájem o nezávaznou předváděcí jízdu, dejte nám vědět a my vás obratem velmi rádi kontaktujeme a požadovaný model předvedeme

nebo