Octavia Combi

Octavia Combi

Konfigurátor   Skladové vozy   Technická data   Ceník

AKČNÍ NABÍDKA ŠKODA OCTAVIA Combi Tour za 422.300 Kč

Cena platná při využití značkového financování úvěrem Bonus od VWFS

  • SLEVA Autocentrum BARTH = 43.400 KČ
  • SLEVA Volkswagen Financial Services = 24.200 Kč
    = CELKEM SLEVA 67.600 Kč

EXTRA VÝBAVA

Výbava vozu: barva Bílá Candy (vůz možné objednat v jakékoli barvě); 16" kola z lehkých slitin Ilias, světlomety s LED denním svícením, Infotainment Swing 6,5", tempomat, bluetooth, parkovací senzory vzadu, Climatronic - dvouzónová klimatizace, vnitřní zpětné zrcátko s aut. stmíváním, funkce SmartLink+, boční skla tónovaná od B-sloupku a zadní tmavě zabarvené, multifunkční volant a mnoho dalšího…
Kompletní výbava ZDE >

ŠKODA Octavia Combi

Je tu, aby potěšila Vaši mysl a dodala Vašemu životu šmrnc a půvab. ŠKODA Octavia Combi se umístí na prvním stupni vítězů a dokáže Vám, že právě s ní zažijete mnoho vzrušení, zábavy a hlavně s ní najdete pocit opravdové pohody a bezpečí. Octavia Combi nešetří vybaveností ani komfortem, který nabízí celé své posádce. Značka ŠKODA do svých vozů zapracovává Simply Clever prvky, které se pro Vás stanou nepostradatelnými. Určitě se Vám mnohokrát stalo, že polovina zavazadlového prostoru je plná a do zbylé poloviny potřebujete dát křehké věci. Jak to ale udělat, aby je nezavalila jiná taška, nebo aby při úhybném manévru zůstaly na svém místě? V zavazadelníku nové Octavie Combi naleznete sadu vysokých rohových úchytů, které lehce přichytíte pomocí suchého zipu. Dalším dobrým pomocníkem a Simply Clever prvkem ve voze Škoda Octavia je Vaše reflexní vesta, kterou nemusíte už dlouhou dobu hledat zahrabanou někde u rezervy. Stačí jen sáhnout pod sedadlo řidiče nové Octavie Combi a vše máte po ruce. V nové Octavii Combi je prostě vše Simply Clever.

ŠKODA Octavia

Konfigurátor   Skladové vozy   Technická data   Ceník

Octavia Combi byla navržena především tak, aby Vás při jízdě ochránila a pomohla předcházet nebezpečným situacím. Jistě se Vám mnohokrát stalo, že jedete se svým vozem dlouhou dobu bez přestávky a najednou zjistíte, že si poslední minutu ani nepamatujete. V tu chvíli jste již ohrozili nejen sebe, ale i ostatní účastníky silničního provozu. ŠKODA Octavia Combi je natolik chytrá, že Vás včas upozorní na to, abyste si dali přestávku. Vůz totiž vnímá Vaše reflexy a pohyby na volantu, podle kterých vyhodnotí Vaši aktuální unavenost. Dalším ochráncem na palubě je například asistent, který monitoruje styl jízdy. V případě, že ho vyhodnotí jako krizový, připraví celé vozidlo i jeho cestující na náraz. V ten okamžik se automaticky uzavřou všechna okna a přitáhnou bezpečnostní pásy. Tím se zajistí, že možný náraz bude pro posádku co nejbezpečnější.

Octavia Combi myslí nejen na eleganci a bezpečnost, ale také na skvělý požitek z jízdy. Ten zajišťuje bohatá výbava naftových a benzinových motorů. V nabídce motorizací naleznete jak silné, tak i velmi šetrné a ekologické motory. Škoda Octavia Combi je vůz, který se vyjímá svým designem, bohatou vybaveností a nabídkou pasivní i aktivní ochrany cestujících i chodců. Na novou Škodu Octavii se můžete spolehnout na cestách do práce i na dlouhých cestách na svou zaslouženou dovolenou.


ŠKODA Octavia Combi RS

ŠKODA Octavia Combi RS je silnější než kdykoli předtím a stanovuje měřítka mezi sportovními vozy ve své třídě.
Třetí generace modelu Octavia Combi RS prezentuje své sportovní geny jasně a zřetelně. Designérům se podařilo zachovat tradiční prvky modelu Octavia a přitom zdůraznit sportovní vlastnosti RS. Čelnímu pohledu na Octavii Combi RS dominují standardně dodávané bi-xenonové světlomety s integrovanými LED svítilnami a maska chladiče s plaketou RS. Na zádi vozu Octavia Combi RS najdete mohutný černý difuzor a nerezové koncovky výfuku, nechybí samozřejmě typické „C“ LED svítilny a zvětšený střešní spoiler. 
Interiér vozu Octavia Combi RS je v černé barvě, a to včetně čalounění stropu a potahů nově navržených sportovních sedadel řidiče a spolujezdce. Přestože je Octavia Combi RS sportovní vůz, klade důraz také na praktické využití. Ve své třídě nabízí nejdelší interiér, velkorysý prostor pro nohy vzadu a největší zavazadlový prostor (610 l / 1 740 l), ve kterém lze po sklopení opěradla spolujezdce převézt předměty o délce až 2,92 metru.

Cestování v nové Octavii Combi RS zaručuje komfort a bezpečnost na nejvyšší úrovni. Mezi nové systémy aktivní bezpečnosti patří například Front Assistant s funkcí nouzové brzdy, Driver Activity Assistant pro rozpoznání únavy řidiče nebo multikolozní brzda, která v případě nehody sama zasáhne. V případě již nastalé nehody posádku ve voze Octavia Combi RS ochrání až 9 airbagů včetně kolenního a bočních airbagů vzadu.

Pod kapotou Octavie Combi RS najdete dva nově vyvinuté přeplňované motory s přímým vstřikováním paliva. Standardem je pro ně systém Start-Stop a rekuperace brzdné energie, u obou čtyřválců si lze k nové Octavii Combi RS vybrat ručně řazenou převodovku nebo dvouspojkovou DSG.
Nové motory u modelu Octavia Combi RS jsou oproti předešlým generacím úspornější. U benzinového motoru 2,0 TSI/162 kW klesla spotřeba o 17 %, u naftového motoru 2,0 TDI/135 kW, který je zároveň nejvýkonnějším sériově dodávaným agregátem, který kdy Škoda do svých vozů použila, je spotřeba v Octavii Combi RS o 19 % nižší. 

Konfigurátor   Skladové vozy   Technická data   Ceník

 

Domluvit předvádějící jízdu

Pokud máte zájem o nezávaznou předváděcí jízdu, dejte nám vědět a my vás obratem velmi rádi kontaktujeme a požadovaný model předvedeme

nebo