Superb Combi

Superb Combi

Konfigurátor   Skladové vozy   Technická data   Ceník

Škoda Superb Combi

Nekonečný prostor pro Váš styl

Nová ŠKODA Superb se stala absolutním vítězem ankety Auto roku 2016 v ČR, vyhlašované každoročně Klubem motoristických novinářů a Klubem motoristických publicistů ve spolupráci se Svazem dovozců automobilů a Sdružením automobilového průmyslu. Prvenství v kategorii střední a vyšší střední třída jí navíc patří i v hlasování veřejnosti.

ŠKODA Superb Combi

Konfigurátor   Skladové vozy   Technická data   Ceník

 

Nádherná silueta
Čistá geometrie, působivé kontury povrchů, sošné tvary, ryzí preciznost a elegantní linie jsou těmi nejtypičtějšími prvky nového modelu. Výrazné linie modelu Combi zkrátka sluší. Typické pro značku ŠKODA jsou krystalické elementy, kterými je protkán celý exteriér i interiér vozu až po ten nejmenší detail. Vzájemná hra konvexních a konkávních tvarů s čistými hranami, precizními oblouky a ostrými liniemi nabízí neočekávané vjemy. Horizontální linie určují tón. Významné prvky exteriéru plynule pokračují i do kabiny vozu.
 
Design
Revoluční, emocemi nabitý, stylový a precizní – takový je nový designový jazyk nového modelu ŠKODA Superb Combi. Jasná geometrie, působivě tvarované plochy, propracované tvary, ryzí preciznost a elegantní linky – jako vyřezané z jediného kusu – tvoří strhující celek. Působivý, expresivní charakter exteriéru se hladce přenáší i do kabiny.
 
Nejmodernější technologie pro vaše potěšení
Více dynamiky a potěšení z jízdy: pohonné jednotky pro novou generaci ŠKODA Superb Combi nabízejí optimální poměr výkonů a spotřeby.
Nová generace přeplňovaných motorů s přímým vstřikováním sestává ze čtyř benzínových agregátů TSI a tří naftových motorů TDI se vstřikováním common-rail. Všechny splňují emisní normy EU6. I pokud potřebujete pohon všech kol, může vám nová ŠKODA Superb Combi být k službám. Na výběr máte mezi dvěma benzinovými a dvěma naftovými motory.
 
Kdo vás ochrání na cestách?
Pečovat o vaši bezpečnost je připravena celá legie nových asistenčních systémů, které bývaly doménou vozů vyšších tříd. Nová ŠKODA Superb Combi je standardně vybavena elektronickou stabilizací ESC včetně multikolizní brzdy, systémem Front Assist s funkcí nouzové brzdy City, elektronickým monitorováním tlaku v pneumatikách, sedmi airbagy a elektronickou uzávěrkou diferenciálu XDS+.
 
Komfortní způsob života
Doprava pro nás znamená víc než jen dostat se z bodu A do bodu B. Právě to měli naši designéři a vývojáři na mysli při práci na novém Superbu Combi. Cílem bylo vytvořit auto, které vám dá plnohodnotný zážitek z cesty, který si užijete všemi smysly.
Perfektní odhlučnění interiéru jde ruku v ruce s adaptivním podvozkem DCC a celou řadou asistenčních systémů, které zaručují absolutní komfort a pohodlí pokaždé, kdy budete auto používat. Nová ŠKODA Superb Combi vás také obklopí příjemným, kultivovaným a komfortním prostorem. Hýčkejte se celou paletou komfortních prvků a přizpůsobte si auto na míru vašim potřebám a požadavkům.
 

 

Domluvit předvádějící jízdu

Pokud máte zájem o nezávaznou předváděcí jízdu, dejte nám vědět a my vás obratem velmi rádi kontaktujeme a požadovaný model předvedeme

nebo