Nový Passat Variant

Nový Passat Variant

Skladové vozy  Konfigurátor

Vysoká úroveň komfortu, jež zajistí lepší kvalitu života. 

Patříte k velmi zaneprázdněným lidem, kteří jsou často na služební cestě nebo jsou odpovědní za každodenní život rodiny? Pak je pro Vás velmi důležité, abyste měli k dispozici spolehlivý automobil. Právě tím je nový Passat. Kromě spolehlivosti toho však nabízí mnohem více – jeho úkolem je totiž usnadnění Vašich úkolů. Díky jeho intuitivně ovládaným funkcím se každá jízda promění na zážitek komfortu na té nejvyšší úrovni.

Design

Expresivní design nového vozu Passat projevuje čistou eleganci i suverenitu. Jeho dynamické proporce pak probouzejí napjaté očekávání výkonu, který je ukrytý pod jeho kapotou.

Komfort

Passat zapůsobí mnoha způsoby: Například díky svým komfortním funkcím, které při cestování na dlouhé i krátké vzdálenosti přispívají k Vašemu pohodlí.

IQ.DRIVE

IQ.DRIVE je pro Volkswagen souhrnné označení pro všechny inteligentní asistenční systémy. Pro všechny, které již dnes existují, které vyvíjíme pro budoucí využití nebo ty, jejichž aplikace v budoucnosti je předmětem výzkumu. IQ.DRIVE je současně také synonymem pro inovativní ideje s jasným zaměřením – a to na Váš komfort a Vaši bezpečnost.

Infotainment

Vy i Vaši spolucestující si při cestování ve voze Passat budete užívat dobrou zábavu a přitom budete mít dobré připojení k internetu. Nechte se okouzlit vynikajícím zvukem, intuitivní navigací a komfortem hlasového asistenta, jenž rozumí Vašim pokynům.

Buďte ve spojení se světem

Ve Vašem voze Passat máte přístup k internetu. A to dokonce tak, jak jste již dlouho zvyklí v každodenním životě – vždy a všude. Ve spojení jste s Vašimi přáteli, rodinou i obchodními partnery. Pevně zabudovaní karta eSIM Vám umožňuje přímý přístup k mobilním službám online nebo službám We Connect. Bez komplikací a sériově. Při cestování tak budete mít ty nejaktuálnější informace a také si budete užívat dobrou zábavu.