T-Cross

T-Cross

Konfigurátor    Skladové vozy   Technická data

Flexibilní SUV, které se přizpůsobí Vašim přáním

Nový T-Cross je absolutně všestranný automobil: dojem zanechá nejenom svým výrazným a dynamickým designem, ale také svojí flexibilitou. Díky celé řadě designových variant přináší více svobody – pro spontánní podnikání, cestování na dlouhé vzdálenosti nebo proměnlivé požadavky všedních i nevšedních dnů.

Automobil, jenž neodpovídá žádné existující definici

Nechte se okouzlit automobilem, jenž neodpovídá žádné existující definici a který je v každém svém rysu zcela mimořádný. Je prostě přesně takový, jako Vy.

Design

Bohatě obdařený talentem: nový T-Cross je funkční a přitom má mnoho podob. Díky svému crossover designu, celé řadě designových variant a vysoké hodnotě při každodenním využití, představuje dokonalé spojení variability a kompaktních rozměrů. Krátce řečeno – T-Cross musí mít každý, kdo miluje dobrodružství.

Výrazný vzhled v kompaktním crossover designu

Nový T-Cross představuje spojení atmosféry města a funkčního designu: dlouhá kapota motoru a široká mřížka chladiče mu propůjčují výrazný vzhled. Díky své markantní karoserii pak tento všestranný automobil zanechá vždy jedinečný dojem jak ve městě, tak i v terénu.

Volkswagen T-Cross mix

Individualizace

Nový T-Cross má tolik podob jako žádný jiný automobil. Díky volitelným designovým paketům „Black“, „Energetic“ a „Garden“ mu můžete dodat zcela nezaměnitelný vzhled a vytvořit z něj stylovou ikonu.

Vytvořte si interiér přesně podle Vašeho přání

Volitelný oranžový designový paket "Energetic" na sebe přitahuje pohledy okolí. Díky povedené barevné kombinaci designu dekoru z oranžové "Energetic" a šedé barvy se dostanete na čelní pozici v prosazování barevného stylu a z Vašeho modelu T-Cross se stane skutečná módní ikona.

Domluvit předvádějící jízdu

Pokud máte zájem o nezávaznou předváděcí jízdu, dejte nám vědět a my vás obratem velmi rádi kontaktujeme a požadovaný model předvedeme

nebo