Autorizovaný servis FIAT v Pardubicích

Autorizovaný servis FIAT v Pardubicích

Chcete, aby Vám byl automobil 100% oporou na cestách? Potřebujete se na svůj vůz spolehnout, ať už se vydáte kamkoliv?

V tom případě mu dopřejte pravidelné servisní prohlídky pod taktovkou zkušeného autorizovaného servisu, který prodlouží jeho životnost i jízdní komfort na maximum!

Výhody autorizovaného servisu

 • Přímý příjem
 • 100% tovární záruka na práci a originální náhradní díly
 • Normované procesy
 • Certifikovaný tým mechaniků
 • Splnění testů kvality
 • Servisní úkony dle přísných standardů
 • Slevy pro stálé zákazníky

Autocentrum BARTH autorizovaný servis vozů FIAT v Pardubicích Vám NAVÍC nabízí:

 1. Pohodlí nejen pro Váš vůz – svým zákazníkům poskytujeme příjemné zázemí, protože víme, jak důležité jsou maličkosti. Proto v našem showroomu najdete pohodlí, čerstvou kávu i wifi připojení zdarma.
 2. Nejmodernější vybavení a diagnostické přístroje – využíváme nejmodernější dostupné technologie i diagnostické přístroje, dodržujeme technologické postupy předepsané výrobcem a našim cílem je zajistit každému vozu kompletní péči a dlouhodobou životnost.
 3. Spolehlivá autopůjčovna BARTH Rent – nabízíme širokou paletu náhradních vozů za výhodné ceny. V případě potřeby jsou Vám u nás k dispozici vozy nižší, střední i vyšší třídy, sportovní automobily či off-roady.
 4. Výhodné akční nabídky – akce pro naše zákazníky po celý kalendářní rok.
 5. Pick-up servis – vyzvednutí vozu u Vás doma či před kanceláří. V případě využití této služby se nemusíte o nic starat. Jakmile bude Váš vůz plně servisován, opětovně jej přistavíme na místo určení.
 6. Nonstop Servise Mobil – odtahová služba, která je Vám k dispozici 24 hodin denně.
 7. 50% sleva na zapůjčení náhradního vozu – nabízíme zapůjčení náhradního vozu, díky kterému budete mobilní po celý čas servisní opravy.

Přečtěte si ještě více informací a další důvody proč zvolit náš autorizovaný servis vozu.

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat. Naši servisní poradci v Pardubicích Vám rádi zodpoví jakékoliv otázky týkající se autorizovaného servisu FIAT.

Kontakty Pardubice - Hůrka

V případě, že se již blíží pravidelný servisní interval Vašeho vozu FIAT, využijte náš online formulář a rezervujte si svůj termín z pohodlí domova. Provádíme záruční i pozáruční servis osobních, užitkových i obytných vozů značky FIAT. Příjem na servis se nachází v showroomu značky Kia v areálu Autocentra BARTH.
Těšíme se na Vaši návštěvu. Váš autorizovaný servisní tým FIAT v Pardubicích.

Online objednávka do servisu >