AUDI QUATTRO BONUS! Získejte pohon 4x4 ke svému novému vozu Audi

AUDI QUATTRO BONUS! Získejte pohon 4x4 ke svému novému vozu Audi

Je čas koupit si to pravé Audi. To pravé pro vás s pohonem 4x4.

POHON QUATTRO NYNÍ V CENĚ VOZU

Teprve s pohonem všech čtyř kol quattro objevíte ryzí charakter Audi a jeho vynikající jízdní vlastnosti. Pohon všech kol quattro je již více než čtyři desetiletí symbolem bezpečné a sportovní jízdy na jakémkoli povrchu. Získejte ke svému vozu 4x4 jako bonus. Nabídka je určena pro soukromé osoby i podnikatele a quattro bonus lze využít i na ostatní motorizace, než uvádíme níže vyjma plug-in hybridní a RS verze.


AUDI Q5 40 TDI 150 kW quattro s automatickou převodovkou

Akční cena 999.900 Kč vč. DPH

(826.363 Kč bez DPH)

Audi Q5 je ideálním SUV pro rodinu. Nabízí skvělé a bezpečné jízdní vlastnosti, pohodlí až pro pět pasažérů a každodenní praktičnost. V premiéře představuje také novou technologii 3D OLED v zadních svítilnách s možností volby světelného podpisu a větší komunikace s okolím. Vůz je standardně vybaven 18" litými koly a LED světlomety vpředu i vzadu. Palubní technologie zahrnují systémy Audi connect, Audi drive select nebo bezpečnostní asistent Audi pre sense city. Audi Q5 nyní s pohonem 4x4 jako bonus.

Více o modelu Audi Q5 >

AUDI Q2 35 TDI 110 kW quattro

Akční cena 523.700 Kč vč. DPH 

(432.810 Kč bez DPH)

Q2 je SUV s ostrými rysy. Působivý vzhled Audi Q2 evokující sílu je dán především designem předního a zadního nárazníku, rozhodným výrazem podtrženým na přání dostupnými světlomety Audi Matrix LED i dynamickými křivkami, které vozu propůjčují i určitou dávku excentričnosti. Překvapí širokou škálou možností infotainment systému a technologií dynamického odpružení. O mimořádné potěšení z jízdy a vynikající jízdní komfort se nejen ve městě postarají systémy, jako jsou progresivní posilovač řízení a Adaptivní asistent řízení.

Více o modelu Audi Q2 >                                                            

AUDI A3 SPORTBACK 40 TFSI 140 kW quattro

Akční cena 499.000 Kč vč. DPH

(412.397 Kč bez DPH)

Nové Audi A3 Sportback přiváží velké řidičské zážitky, vysoký jízdní komfort, dokonalou konektivitu a současný design Audi v kompaktním provedení. S pomocí vyspělých technologií, jako Audi virtual cockpit a Head up displej, budete mít všechny důležité informace stále před očima. Pohodlné nastavování palubních funkcí i během jízdy vám zprostředkuje displej MMI s dotykovým ovládáním. O připojení na internet a stále aktuální data pro navigaci i další online funkce se postará systém Audi connect. Audi A3 Sportback nyní s pohonem 4x4 jako bonus.

 Více o modelu Audi A3 Sportback >   

A7 SPORTBACK 40 TDI 150 kW quattro  

Akční cena 1.167.090 Kč vč. DPH

(964.537 Kč bez DPH)

Široká maska chladiče Singleframe a atraktivní silueta kupé až po výrazně plastickou záď představuje u Audi A7 Sportback zosobnění revolučního designového jazyka, které se současně hlásí k již klasické DNA quattro. Audi A7 Sportback nyní s pohonem 4x4 jako bonus.

Více o modelu Audi A7 Sportback >                                              

V rámci akce quattro bonus máme v nabídce také další modely jako Audi A4 Limuzína/Avant/Allroad, A5 Sportback/Coupé/Cabrio, Audi Q5, Audi A6 Limuzína/Avant/Allroad. Pro více informací kontaktujte naše prodejce vozů Audi. Vyobrazené modely jsou pouze ilustrativní. Ceny jsou platné do konce roku 2021 nebo do odvolání.

Hradec Králové - Bratří Štefanů 985

Tomáš Kraus

Bc. Tomáš Kraus, DiS.

prodejce vozů

tomas.kraus@autocentrum.cz


Audi Q5
Audi Q5
Audi Q5
Audi Q2
Audi A3 Sportback
Audi A3 Sportback
Audi A7 Sportback
Audi A7 Sportback