AUDI QUATTRO BONUS! Získejte pohon 4x4 ke svému novému vozu Audi

AUDI QUATTRO BONUS! Získejte pohon 4x4 ke svému novému vozu Audi

Je čas koupit si to pravé Audi. To pravé pro vás s pohonem 4x4.

POHON QUATTRO NYNÍ V CENĚ VOZU

Teprve s pohonem všech čtyř kol quattro objevíte ryzí charakter Audi a jeho vynikající jízdní vlastnosti. Pohon všech kol quattro je již více než čtyři dekády symbolem bezpečné a sportovní jízdy na jakémkoli povrchu. Získejte ke svému vozu 4x4 jako bonus. Nabídka je určena pro podnikatele a quattro bonus lze využít i na ostatní modely a  motorizace. 


AUDI Q5 40 TDI 150 kW quattro

Akční cena 1.128.599 Kč vč. DPH

(932.726 Kč bez DPH)

Audi Q5 je ideálním SUV pro rodinu. Nabízí skvělé a bezpečné jízdní vlastnosti, pohodlí až pro pět pasažérů a každodenní praktičnost. V premiéře představuje také novou technologii 3D OLED v zadních svítilnách s možností volby světelného podpisu a větší komunikace s okolím. Vůz je standardně vybaven 18" litými koly a LED světlomety vpředu i vzadu. Palubní technologie zahrnují systémy Audi connect, Audi drive select nebo bezpečnostní asistent Audi pre sense city. Audi Q5 nyní s pohonem 4x4 jako bonus.

Více o modelu Audi Q5 >


AUDI E-TRON 50 quattro  

Akční cena 1.520.331 Kč vč. DPH

(1.256.472 Kč bez DPH)

Luxusní SUV e-tron nabízí elektromobilitu prémiového světa. Kvalita, komfort a precizní zpracování konvenčních vozů Audi se v něm potkává s pokrokovým elektrickým pohonem vyladěným k dokonalosti. Užívejte si bezprostřední akceleraci, bezhlučnou jízdu a mimořádnou jistotu elektronického systému quattro. Jestli v něčem e-tron exceluje oproti konkurenci tak je to rychlost dobíjení. Při použití rychlonabíjení s výkonem až 150 kW dobijete 300 km za zhruba půl hodiny. Při plně nabité baterii je dojezd dokonce až 417 km.

Více o modelu Audi e-tron >                                              

V rámci akce quattro bonus máme v nabídce také další modely Audi. Pro více informací kontaktujte naše prodejce vozů Audi, kteří Vám rádi zpracují cenovou nabídku. Vyobrazené modely jsou pouze ilustrativní. Ceny jsou platné do konce roku 2022 nebo do odvolání.

Hradec Králové - Bratří Štefanů 985

Tomáš Kraus

Bc. Tomáš Kraus, DiS.

prodejce vozů

tomas.kraus@autocentrum.cz


Audi Q5
Audi Q5
Audi Q5
Audi e-tron
Audi e-tron
Audi e-tron
Audi e-tron