AUDI QUATTRO BONUS! Získejte pohon 4x4 ke svému novému vozu Audi

AUDI QUATTRO BONUS! Získejte pohon 4x4 ke svému novému vozu Audi

Je čas koupit si nové Audi? U vybraných modelů nyní obdržíte pohon quattro v ceně vozu.

TO PRAVÉ AUDI PRO VÁS S POHONEM QUATTRO

Pohon všech kol quattro je již více než 40 let symbolem bezpečné a sportovní jízdy na jakémkoli povrchu. Je proto již mnoho let nosným pilířem produktového portfolia značky Audi. V rámci aktuální nabídky můžete při pořízení vybraých modelů získat jako bonus navíc právě pohon všech kol quattro. Akce platí pro modely (A4 Limuzína, Avant, Allroad), A5 (Coupé, Sportback, Cabrio), A6 (Limuzína, Avant, Allroad), Q3, Q3 Sportback a Q5. Nabídka je určena pro podnikatele a platí do konce roku 2021.

Získejte i Vy ke svému novému vozu Audi pohon 4x4 jako bonus

Audi A4 Limuzína

40 TDI 150 kW quattro za 744.076,- Kč bez DPH

Audi A4 Limuzína je vytříbenou kombinací elegantního a sportovního vozu. Zatímco z profilu působí důstojně, jeho čelo volá po respektu. Na první pohled vyjadřuje dynamiku, kterou tento model s dvoulitrovým motorem TDI o výkonu přes 200 koní rozhodně nepostrádá. Vůz je standardně vybaven LED světlomety vpředu i vzadu, má 16" litá kola a nabídne nečekaně prostorný interiér. Na přání je možná i další výbava.


Audi A4 Avant

40 TDI 150 kW quattro za 774.890,- Kč bez DPH

Rodinný vůz Audi A4 Avant patří mezi nejoblíbenější modely značky. Je praktický, všestranný a nechybí mu sportovní geny, v tomto případě zvýrazněné silným TDI motorem s výkonem přes 200 koní. Prodloužená karoserie skýtá veliký zavazadlový prostor s objemem až 1 495 litrů. 

Více o modelu A4 >                                                                                       Více o modelu A4 Avant >   


Audi A5 Sportback

40 TDI 150 kW quattro za 809.191,- Kč bez DPH

Splývající záď sportovním autům sluší. A v případě modelu Audi A5 to platí dvojnásob. Vloni modernizovaná varianta navíc získala ostřejší hrany a prolisy karoserie, které zdůrazňují šířku vozu a jeho vizuální dynamiku. O tu jízdní se stará dvoulitrový motor TDI s výkonem přesahujícím 200 koní a pohon všech čtyř kol quattro. Audi A5 je standardně dodáváno na 17" litých kolech s LED světlomety vpředu i vzadu. Palubní technologie zahrnují infotainment MMI radio plus s dotykovým displejem, internetové připojení Audi connect nebo bezpečnostní systém Audi pre sense city. 

Více o modelu A5 >

 

Audi Q3

35 TDI 110 kW quattro za 677.434,- Kč bez DPH

Mužné navenek a uhlazené uvnitř. Audi Q3 se na silnici prosadí svojí robustní karoserií a neomylným pohonem quattro. V interiéru pak nabízí bezchybný komfort a nečekanou velikost s až 1 525 litrů úložného prostoru. Audi Q3 je plnohodnotný rodinný vůz, vyspělý po stránce techniky, komfortu i uživatelské přívětivosti. Audi Q3 nyní s pohonem 4x4 jako bonus.

Audi Q5

40 TDI 150 kW quattro za 844.128,- Kč bez DPH

Audi Q5 je ideálním SUV pro rodinu. Nabízí skvělé a bezpečné jízdní vlastnosti, pohodlí až pro pět pasažérů a každodenní praktičnost. V premiéře představuje také novou technologii 3D OLED v zadních svítilnách s možností volby světelného podpisu a větší komunikace s okolím. Audi Q5 nyní s pohonem 4x4 jako bonus. Vůz, který si oblíbila i Petra Kvitová, je standardně vybaven 18" litými koly a LED světlomety vpředu i vzadu. Palubní technologie zahrnují systémy Audi connect, Audi drive select nebo bezpečnostní asistent Audi pre sense city.

Více o modelu Q3 >                                                                                               Více o modelu Q5 >audi quattro bonus


Akce je platná do konce roku 2021 a vztahuje se také na ostatní motorizace vyjma plug-in hybridní a RS verze. 

Naši prodejci jsou Vám k dispozici i v této době online a rádi Vám pomohou s výběrem nového vozu. Neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo e-mailem.

Tomáš Kraus

Bc. Tomáš Kraus

prodejce vozů

tomas.kraus@autocentrum.cz