AUDI QUATTRO BONUS! Získejte pohon 4x4 ke svému novému vozu Audi

AUDI QUATTRO BONUS! Získejte pohon 4x4 ke svému novému vozu Audi

Je čas koupit si to pravé Audi. To pravé pro vás s pohonem 4x4.

POHON QUATTRO NYNÍ V CENĚ VOZU

Teprve s pohonem všech čtyř kol quattro objevíte ryzí charakter Audi a jeho vynikající jízdní vlastnosti. Pohon všech kol quattro je již více než čtyři dekády symbolem bezpečné a sportovní jízdy na jakémkoli povrchu. Získejte ke svému vozu 4x4 jako bonus, lze využít i na ostatní modely a motorizace.


AUDI Q5 2,0TDI 120kW 7 st. Stronic QUATTRO

Akční cena 1.085.900 Kč s DPH

(897.438 Kč bez DPH)

Skvělé jízdní vlastnosti, vysoká bezpečnost, pohodlí až pro pět pasažérů a každodenní praktičnost. Audi Q5 je ideální SUV pro rodinu. Vůz je standardně vybaven 18" litými koly a LED světlomety vpředu i vzadu. Palubní technologie zahrnují systémy Audi connect, Audi drive select nebo bezpečnostní asistent Audi pre sense city. Nyní vůz pořídíte s pohonem 4x4 jako bonus.

Více o modelu Audi Q5 >


AUDI A4 limuzína 2,0TFSI 110kW 6MP QUATTRO

Akční cena již od 775.900 Kč s DPH

(641.240 Kč bez DPH)

Audi A4 Limuzína Vás zaujme svou sportovní povahou, přičemž silně zapůsobí na Vaše emoce a zvedne Vaši prestiž. Na schopnosti tohoto vozu na první pohled poukazují dynamické prvky v provedení quattro i harmonické proporce. Další vizuální předností Audi A4 Limuzína je vzhled jeho progresivních světlometů. Standardně dodávané LED světlomety se svým charakteristickým světelným podpisem podtrhují specifický charakter vozu. Interiér vozu je velkorysý a kvalitně vybavený. Speciální výhodou Audi A4 Limuzíny je koncept stavebnicového kombinování linií výbavy. Díky němu získáte větší flexibilitu při výběru výbavy, což v praxi znamená, že můžete kombinovat různé designové balíčky interiéru a exteriéru. Audi A4 Limuzína je standardně vybaveno systémem Audi pre sense city, který Vás při jízdě rychlostí do 85 km/h vizuálně a akusticky varuje před bezprostředně hrozící kolizí, přičemž může v případě potřeby vyvinout brzdný tlak. Nyní vůz pořídíte s pohonem 4x4 jako bonus.

Více o modelu Audi A4 limuzína >

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


AUDI A5 Sportback 2,0TFSI 110kW 7 st. Stronic QUATTRO

Akční cena 943.900 Kč s DPH

(780.082 Kč bez DPH)

V digitálním světě Audi A5 Sportback se lze intuitivně pohybovat prostřednictvím 10,1" dotykového displeje rozhraní MMI touch, který přispívá k příjemnějšímu ovládání svou haptickou zpětnou vazbou. V digitálním světě Audi A5 Sportback se lze intuitivně pohybovat prostřednictvím 10,1" dotykového displeje rozhraní MMI touch, který přispívá k příjemnějšímu ovládání svou haptickou zpětnou vazbou. Nyní vůz pořídíte s pohonem 4x4 jako bonus.

Více o modelu Audi A5 Sportback >

 


AUDI A6 limuzína 2,0TDI 120kW 7 st. Stronic QUATTRO

Akční cena 1.144.900 Kč s DPH

(946.198 Kč bez DPH)

Od rozšířené jednodílné masky chladiče Singleframe přes boční přívody vzduchu se sportovním chromovaným dekorem až po úzké světlomety tento vůz při pohledu zpředu okamžitě jasně vypovídá o svém progresivním charakteru. Ostrá ramenní linie společně s výrazně vyrýsovanými lemy blatníků poukazují na genetickou výbavu quattro. Již ve standardní výbavě si můžete užívat výhody progresivního řízení, které se vyznačuje podmanivou jízdní dynamikou danou sportovní konfigurací, která přispívá k lepší ovladatelnosti a agilitě. Nyní vůz pořídíte s pohonem 4x4 jako bonus.

Více o modelu Audi A6 limuzína >    

 


AUDI A6 Avant 35 2,0TDI 120kW 7st. S tronic QUATTRO

Akční cena 1.169.700 Kč s DPH 

(966.694 Kč bez DPH)

Model A6 Avant je univerzální vůz, který nabízí řidičskou radost, komfort i každodenní využití. Ke hbité a komfortní jízdě přispívá 7stupňová převodovka S tronic a řada pokročilých palubních technologií, včetně světlometů Matrix LED, zaručujících respekt i bezpečnost na silnici. Audi A6 Avant nyní s pohonem 4x4 jako bonus. 

Více o modelu Audi A6 Avant >


AUDI A7 Sportback 2,0TDI 150kW 7 st. Stronic QUATTRO

Akční cena 1.263.900 Kč s DPH

(1.044.545 Kč bez DPH)

Model A7 Sportback je ztělesněním progresivního luxusu Audi, který přináší nejen vrcholný design, špičkové materiály a precizní zpracování. Audi A7 je vybaveno digitálními světlomety HD Matrix LED, které spolupracují s MMI navigací a svítí tam, kam teprve hodláte jet. Interiér je plně digitální, s displeji zabudovanými do palubní desky a ambientním osvětlením pro vytvoření různých nálad. Nyní vůz pořídíte s pohonem 4x4 jako bonus.

Více o modelu Audi A7 Sportback >

Akce Quattro bonus je platná i na  ostatní modely a motorizace. Pro více informací kontaktujte naše prodejce vozů Audi, kteří Vám rádi zpracují cenovou nabídku. Vyobrazené modely jsou pouze ilustrativní. 

Tato limitovaná nabídka je časově omezená do konce roku 2023 nebo do odvolání. Platí pro podnikatele i soukromé osoby.

Zobrazit nabídku vozů Audi >

Hradec Králové - Bratří Štefanů 985

Tomáš Kraus

Bc. Tomáš Kraus, DiS.

prodejce vozů

tomas.kraus@autocentrum.cz


Audi A5 Sportback
Audi A5 Sportback
Audi A6
Audi A7 Sportback
Audi A7 Sportback
Audi Q5
Audi Q5
Audi Q5