Navštivte Čokoládový festival v Pardubicích 14. - 16. 12. a vyhrajte nové Berlingo na víkend

Navštivte Čokoládový festival v Pardubicích 14. - 16. 12. a vyhrajte nové Berlingo na víkend

Pardubice budou opět provoněny vůní čokolády, která se bude linout výstaviště Ideon. Těšit se můžete ale také na soutěž o Citroën Berlingo.

KDE: PARDUBICE - Výstaviště Ideon

Jiráskova 1963, 530 02 Pardubice

KDY: 14. - 16. 12. 

Pátek: 14.00 - 18.00
Sobota: 10.00 - 18.00
Neděle: 10.00 - 17.00

Přijďte se bavit s celou rodinou
Máme pro Vás připravené kvízy, soutěže a spousty dárků!
Vezměte rodinu a navštivte pardubické výstaviště Ideon, kde proběhne již několikátý festival čokolády. Uspokojíte své chuťové buňky, pobavíte děti a určitě zde budete mít i příležitost nakoupit nějaký ten dárek pod stromeček. Těšit se můžete na degustace, čokoládové workshopy, zábavný program pro děti i dospělé, výstavu historie čokolády, vaření s čokoládou, stánkový prodej, vystoupení a soutěže například o novinku Citroën Berlingo na víkend zdarma.

Soutěž o Citroën Berlingo na víkend

Značka Citroën se stala opět partnerem akce, která se koná již několikátý rok v Pardubicích a má veliký úspěch hlavně mezi milovníky sladkého. 
ČOKOFESTIVAL, na který Vás srdečně zveorganizátor akce ChrisEvents, je jedinečnou událostí pro všechny milovníky čokolády a cukrovinek, kteří mají chuť se pobavit, skvěle si pochutnat a případně se i přiučit vaření s čokoládou.

Jak na to?
Je to jednoduché, v místě konání akce najdete nový Citroën Berlingo, který bude označen jako soutěžní vůz.
Zde vypíte soutěžní kartičku, vhodíte ji do vozu a už jen čekáte na svoji výhru.

NOVÝ CITROËN BERLINGO
Citroën Berlingo, který byl v roce 1996 prvním zástupcem segmentu „ludospace“, se nyní představuje v nové verzi. Nový Citroën Berlingo si uchovává všechny přednosti svých předchůdců a působí moderněji. Nový Citroën Berlingo přináší inovativní a odvážnou odezvu, pokud jde o design, modularitu a praktičnost.

Více o novém Citroën BERLINGO - zde

Jaroslav Říha

Jaroslav Říha

vedoucí prodeje vozů Citroën

jaroslav.riha@autocentrum.cz