Nová Honda Civic již v prodeji

Pokrok přichází, když děláte odvážné věci. Zeptejte se nové Hondy Civic.

 

Právě takový způsob myšlení nás přivedl k nejvyspělejšímu a nejsportovnějšímu modelu Civic, jaký byl kdy vyroben.

N O V Ý   C I V I C   P R O   N O V O U   É R U

Zcela nový Civic 5D je ztělesněním našeho inovativního přístupu a snahy o technickou dokonalost přinášející nezapomenutelné zážitky  za volantem. Dynamický tvar vozu je umocněn ladnými liniemi od elegantní kapoty až po plynule se svažující záď kryjící 478l  zavazadlový prostor.

S T V O Ř E N   K   J Í Z D Ě

Interiér vozu Civic byl vytvořen s důrazem na jednoduchost a čisté linie. Měkčené materiály a přehledné uspořádání ovládacích prvků zvyšují jízdní komfort. Nový multimediální systém Honda CONNECT se 7" dotykovým displejem podporuje konektivitu s vaším telefonem díky aplikacím Android Auto a Apple CarPlay. Na svých cestách tak máte požadované informace i zábavu na dosah.

K O M B I N A C E   K R Á S Y   A   S Í L Y

Vyvinuli jsme dva zcela nové přeplňované motory plnící požadavky na vysoký výkon i úsporný provoz. Na výběr je mezi motorem 1.0 VTEC TURBO o výkonu 129 k a 1.5 VTEC TURBO o výkonu 182 k.

P Ř E D V Í D A V O S T   V   K A Ž D É M   O H L E D U

Civic nabízí bezpečnostní technologie, které ho dělají jedním z nejbezpečnějších vozů ve své třídě. Se systémem pro zmírnění následků nehody, systémem pro udržování v jízdním pruhu a inteligentním adaptivním tempomatem můžete cestovat s jistotou, že vy i vaši spolucestující jsou  v maximálním bezpečí.


 

ZJISTĚTE VÍCE

Testovací jízda Kontakt na prodejce Ceník Katalog Konfigurátor