Program Kia 777

Program Kia 777

Prodejem nového vozu to pro nás nekončí. Vážíme si Vašeho rozhodnutí a přejeme si vaši maximální spokojenost. Uděláme tedy vše proto, aby kvalita našich servisních služeb odpovídala špičkové kvalitě vozů.

ZDARMA ZÍSKÁTE SERVIS, ASISTENCI A AKTUALIZACI MAPOVÝCH PODKLADŮ NA CELÝCH 7 LET V HODNOTĚ AŽ 65 000 KČ!

Kia myslí na řidiče. Kromě unikátní 7 leté záruky nabízíme jedinečný program Kia 777, který podstatně snižuje vaše provozní výdaje. Program je poskytován majitelům modelů Cee'd, Sportage a Carens, kteří si vozidlo převezmou v době platnosti programu. Tento program přináší unikátní výhody v závislosti na stupni výbavy.

 

 

7 LET KIA ZÁRUKA

Kvalita, spolehlivost, vyspělá technologie a použité materiály ve vozech Kia nám dovolují nabídnout našim zákazníkům výjimečnou záruční dobu 7 let nebo 150 000 najetých km na vůz a dokonce 12 let na prorezavění karoserie. Naše záruka je přenosná na dalšího majitele vozu, výrazně tak přispívá k zachování vysoké zůstatkové hodnoty a pomůže při dalším prodeji vozu. 

7 LET KIA SERVIS

Materiál pro pravidelný údržbový servis zdarma, kromě provozních kapalin. Zahrnutý materiál: těsnění zátky olejové vany, vzduchový filtr, palivový filtr, kabinový filtr, zapalovací svíčky. Vždy se musí jednat o originální náhradní díly Kia dodané prostřednictvím distributora, společnosti Kia Motors Czech s.r.o. 

7 LET KIA ASISTENCE

jsou komplexní asistenční služby, které zajistí, že v případě nouzové situace, poruchy nebo nehody pro vás bude zprostředkován servis přímo na místě. Pokud zde nemůže být váš vůz opraven, zorganizuje Kia Asistence odtah vašeho vozu do autorizovaného servisu a zajistí pro vás náhradní vozidlo. Asistenční služby zahrnují mimo jiné také případné zajištění ubytování, přepravu zavazadel i doručení opraveného vozidla zpět k majiteli.

7 LET AKTUALIZACE MAPOVÝCH PODKLADŮ NAVIGACE

Kromě 7leté záruky, 7 let prohlídek a asistence získáváte nyní vždy aktuální mapovou sadu také po dobu 7 let zcela zdarma. Stačí se každý rok zastavit ať už na sezónní nebo pravidelnou prohlídku do našeho servsiu, kde vám podklady automaticky aktualizujeme.

Jaké jsou výhody?

  • Každoroční aktualizace
  • Finanční úspora více než 20 000 Kč
  • Detailní pokrytí více než 30 evropských zemí
  • Služba je přenosná při prodeji vozu