Akční nabídka: Nová Kia XCeed s 0% úrokem a dalšími bonusy

Akční nabídka: Nová Kia XCeed s 0% úrokem a dalšími bonusy

Akční nabídka vozu Kia XCeed Využijte nový produkt financování vozu Kia úvěrem s 0% úrokovou sazbou a 0% akontací (platí pro PO/ FO podnikající).

NOVÁ KIA XCEED

PŘI POŘÍZENÍ VOZU NYNÍ DOSTANETE PALIVO ZA 5.000 Kč A ROČNÍ DÁLNIČNÍ ZNÁMKU ZDARMA

Díky odvážnému inovativnímu designu ve stylu sportovního crossoveru se za Kia XCeed každý otočí. To už se o něm ale dávno ví. Proto nyní přichází ještě s variantou plug-in hybrid, úvěrem s možností 0% úroku, skvělou výbavou a bezkonkurenční sedmiletou zárukou nebo 150 000 km (první 3 roky bez omezení kilometrů) .

 

 
#KiaJedeSVami

Stylový crossover, který udává trendy zvýšenou polohou sedadel, agilními jízdními vlastnostmi a vyspělou technikou. Kompaktní karoserie nabízí překvapivě prostorný a všestranně využitelný zavazadlový prostor s konkurenceschopným objemem 426 litrů, který lze sklopením zadních sedadel rozšířit až na 1378 litrů.

Sjednat testovací jízdu >  Objevte model XCEED >

Nyní dostupný také jako PLUG-IN HYBRID

XCeed Plug-in Hybrid maximálně využívá hybridní techniku ke snižování emisí a ekologickou jízdu s vyspělým elektrifikovaným pohonem. Umožňuje rychlé a plynulé přechody z elektrického na hybridní pohon (elektrická energie/benzin). Při zpomalování nebo brzdění je kinetická energie vozidla automaticky přeměňována na elektrickou energii, která slouží k nabíjení sady akumulátorů. Se zcela nabitou sadou akumulátorů ujedete s výhradně elektrickým pohonem více než 50 km. 

 


#KiaJedeSVami

Bonus v podobě paliva za 5000 Kč a dálniční známky zdarma se vztahuje na všechny vozy z rodiny Ceed a také na model Kia Sportage.

Tato akční nabídka je časově omezená a platí do 30. 6. 2020.

Pro bližší informace kontaktujte našeho prodejce vozů Kia.

Jan Zběhlík

Jan Zběhlík

vedoucí prodeje vozů Kia

jan.zbehlik@autocentrum.cz