CO ČECH, TO CYKLISTA - Kolo pro život 2018

CO ČECH, TO CYKLISTA - Kolo pro život 2018

Populární seriál cyklistických závodů, Kolo pro život, se v posledních letech stále více zaměřuje na rodiny s dětmi a širokou veřejnost v jednotlivých regionech Česka. A právě Petr Čech, fotbalový brankář, spolu s naším nejúspěšnějším bikerem a zlatým olympijským medailistou Jaroslavem Kulhavým, jsou jeho patrony.

  • KDY: 11. - 12. 8.
  • ZÁVOD: Vysočina Arena Tour České spořitelny
  • MĚSTO: Nové Město na Moravě

Co plánujete na víkend? Že zatím nevíte? Tak se přijďte podívat do špičkového areálu Vysočina Arény v Novém Městě na Moravě, kde bude probíhat závod seriálu Kolo pro Život. Čeká na Vás sportovní i doprovodný program, který je rozložený dokonce do dvou dnů. A pokud byste si chtěli zazávodit, vezměte s sebou kolo a vyzkoušejte již otestované trasy, kde se každý rok při závodech SP prohánějí Nino Schurter, Julien Absalon nebo Jaroslav Kulhavý. Víkend doplní dětské závody, fitness jízdy a cyklistický veletrh Test & Expo.
Těšíme se na Vás, tým Autocentra BARTH.

BOHATÝ DOPROVODNÝ PROGRAM

Na všechny účastníky čeká komfortní zázemí, občerstvení, atraktivní soutěže a bohatý doprovodný program. Do něj již podesáté přispěje i hlavní partner projektu ŠKODA AUTO prostřednictvím autorizovaných prodejců ŠKODA.

REKORDNÍ ÚČAST V ROCE 2017

V loňském roce se akce Kolo pro život zúčastnilo rekordních 32 000 závodníků a závodnic. V letošním, již 19. ročníku, na účastníky čeká rovněž patnáct závodů a organizátoři si opět kladou za cíl pobavit a rozhýbat ještě víc lidí. 

BEZPEČNOST ÚČASTNÍKŮ PŘEDEVŠÍM

Stejně jako ŠKODA, tak i organizátoři závodu Kolo pro život si zakládají na bezpečnosti, proto jsou pro všechny účastníky připraveny plně zabezpečené tratě.

Trumfněte šampiona v rally a vyhrajte FABIA Edition R5 na rok

Pro návštěvníky bude k dispozici FABIA R5 simulátor, který je unikátní tím, že pomocí náklonů celého prostředí řidiče simuluje přetížení včetně směru působících sil. Pocity soutěžícího se tak velmi podobají tomu, co jezdec zažívá na skutečné rychlostní zkoušce. Pokud překonáte nejrychlejším časem jízdu našeho rally jezdce Jana Kopeckého, získáváte FABIA Edition R5 na rok. Více informací na www.natrihonzu.cz .

Soutěžte se ŠKODA AUTO o zájezd na Tour de France 2019

Přijďte se podívat na jeden ze závodů seriálu Kolo pro život a nechte se unést sportovní atmosférou s pečlivě připraveným doprovodným programem. U stánku ŠKODA AUTO budete mít možnost se zapojit do soutěže o zájezd na Tour de France 2019. Stačí pouze vyplnit kontaktní kartu a odpovědět na tipovací otázku u našich hostesek.
Pravidla soutěže zde

KOLEKCE CYKLISTICKÉHO OBLEČENÍ A DOPLŇKŮ

Podívejte se na aktuální kolekci vybavení na kolo. K dispozici je vám nepřeberné množství produktů, jako jsou dresy, cykloláhve, nářadí a mnoho dalšího.

Vstoupit do E-SHOPU