Octavia Combi Scout

Octavia Combi Scout

Rodinný suverén se smyslem pro dobrodružství

Přichází, aby Vás potěšila a nabídla Vám vše, co ve svém životě potřebujete. Každý z nás touží po spolehlivém a bezpečném voze a tím ŠKODA Octavia Scout rozhodně je.

ŠKODA Octavia

„Skaut“ z rodiny modelů Octavia si nepotrpí na velká slova. Když přijde na věc, odvážně se pustí do každého úkolu. Jeho stejnokroj tvoří robustní ochranné plasty a světlá výška zvýšená na 171 mm; ve výbavě má mimo jiné odolné čalounění sedadel. Octavia Combi Scout se neztratí ve volné přírodě ani ve městě. Dokonce i stylové detaily vozu Octavia Combi Scout odpovídají nárokům na odolnost v nestandardních podmínkách. Mladoboleslavský „skaut“ vyjíždí na 17" kolech z lehké slitiny ve specifickém designu.

Inteligentní pohon 4x4 s nejnovější generací elektronicky řízené lamelové spojky si poradí i s tou nejmenší změnou podmínek pod koly vozu v řádu milisekund. Za normálních podmínek se Octavia Combi Scout chová stejně jako běžná „předokolka“; na sněhu, bahně nebo ledu se však plynule změní ve „čtyřkolku“. Pro výpravy mimo civilizaci je mladoboleslavský „skaut“ vybaven ochranou podvozku, tzv. Paketem pro špatně cesty.


 

Domluvit předvádějící jízdu

Pokud máte zájem o nezávaznou předváděcí jízdu, dejte nám vědět a my vás obratem velmi rádi kontaktujeme a požadovaný model předvedeme

nebo